SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpływ stanazolu w iniekcji na wątrobe.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 395

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

96

Wzrost

175

Obwód ramienia

44

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

7 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

260g białka , 590g węgli ,70g tłuszczu

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

6 cykli , wszystkie oparte na test enan 250mg e3d plus ostatni na tren enan 200mg e3d.

Opisz swój plan treningowy

Split 5 dniowy

Cel cyklu

Docięcie

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Na cyklu od maja

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

14

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

chudnięcia

Stan zdrowia

Brak przeciwskazań

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Klatka 180kg , martwy ciąg nie robię , przysiad 210kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4245
Siemka mam problem z środkami siadającymi na bebechy. Problemy zaczęły się po pierwszym kontakcie z trenem enan 150mg e3d , jakoś w pod koniec 3 miesiąca zrobiłem błąd i ucinając ryż wrzuciłem płatki owsiane , które same z siebie mocno czyszczą ale lepiej wchodziły niż ryż a kaloryke miałem w granicach 4.5tyś kcal . Wpierw były lekkie problemy żołądkowe a później przez tydzień codziennie po kilka razy ze mnie wszystko leciało mimo że cały czas chodziłem głodny. Po odstawieniu płatków i trenu na miesiąc problemy ustały , następnie ponownie wrzuciłem 100g płatek na śniadanie bo szybko rano wchodziły przed treningiem . Wtedy problemy tylko były po 15-20 minutach od wypicia płatek ale miesiąc temu dorzuciłem 30mg winstrolu do cyklu deca+bold+test i po miesiącu rozpoczeły się ponownie problemy gastryczne . Dopiero odstawienie winka pomogło , jako że mieszkam za granicą nie mam dostępu do Esseliv forte czy też innych osłonek i jedyne co udało mi się tu trafić to ostropest plamisty . Zostały mi jeszcze 2 opakowania nie ruszone stanozolu tyle że w iniekcji , teraz się zastanawiam czy warto sprawdzić czy będzie podobna sytuacja jak na trenie ? Zakładam że problemem też mogłobyć totalne zlanie probiotyku i brak osłonek .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Jeżeli chodzi o kwestię wątroby to opcja w tabletkach jak również iniekcyjna tak samo negatywnie wpływają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Na żołądku jedynie zaoszczędzisz w wersji inj. Ostropest słaby pomysł. Jak masz takie jazdy to nie brał bym się za środki jadące po watrobie czy jelitach. Choć z drugiej strony to gdzie ty mieszkasz, że do żadnej profilaktyki dostępu nie masz?

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 74 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4245
Holandia, szukałem po forach i nic nie mogłem znaleźć . Czekam na paczkę z Polski z esseliv może coś pomoże , dziwi mnie że brałem za młodu brałem środku mocniej bijące po wątrobie i nic mi nie było . Z logicznego punktu widzenia oczywiście powinienem odpuścić branie środków ryjących bebechy no ale każdy wie jak w tym sporcie jest. Podczas stosowanie trenu w minimalnych dawkach zrobiłem forme życia nie ucinając nawet kaloryki. Szukam raczej opcji jak najbardziej stłamić te skutki uboczne by móc ponownie wejść na tren/stanozol w iniekcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Ale ty masz problem z żołądkiem czy wątrobą? Nie bardzo rozumiem tego co piszesz
Jeżeli chodzi o wątrobę to ona by takich objawów nie dawała
Problem to żołądek / jelita
Symbiotyk to na pewno co musisz łykać , i dużo warzyw
Jeżeli chodzi o ostropest bardzo dobry produkt dostępny bez recepty, wiele ludzi go niedocenia
3 x dziennie mała łyżeczka i flaki ci podziękują
Esseliv też jak najbardziej wskazany
Badania jakieś podstawowe w ogóle robiłeś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl mix testa strzal co 7.dni

Następny temat

testosteron-wykrywalnosc

WHEY premium