SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpływ odżywek

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
Witam, dopiero co założyłem te konto, bo nie chcę pisać ze starego, żeby każdy miał zwałę ze mnie .

A więc tak, chodzi mi o to, czy odżywki mają jakiś wpływ na funkcjonowanie mózgu. Trochę zjadłem w swoim życiu tej chemii i tak się zastanawiam, bo czasami mam takie zaciny, że się zająkam, albo pizgam jakieś głupie teksty, zanim zacząłem ćwiczyć z odżywkami to tak nie było, nie wiem czy to ja tak mam jak dorastam czy to przez odżywki. W ogóle się nie stresuje, np. spr w szkole albo tym, że mam 4 pały z niemca na czysto, w gimnazjum jak byłem zagrożony to zawsze myślałem jak to poprawić, etc, a teraz mam wyje bane , chillout na lekcjach i w ogóle. No to by było na tyle, czekam na odp

Zmieniony przez - FakeKonto1 w dniu 2011-04-26 09:53:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 403
yyyyaaaa mmmmm nnnnniieee wiieeeem czyyyy tooo tooo alleeee biooooree krrrreatyneeee i miiii nic nieee jesssst

Warszawa, Kocham to miasto, bo t u jest moje miejsce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
to znaczy, że dojrzewasz i jesteś młody i głupi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
Ja mam tak od urodzenia

Mysle ze odzywki nie mają na to wpływu
Chyba za mówiąc odzywki masz na mysli jakies mocnejsze koksy to wtedy mają one wpływ

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
Volvo Ty za to dorosły, 93 rocznik i Pan świata?

Szfax odżywki czyli suple, mono, nitro, hp, itp :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
Odżywki nie mają wiekszego wpływu na to. To że sie jąkasz albo zacinasz może być częściowo sprawą dojrzewania, a czasem genetyki lub problemami życiowymi, to jest raczej problem do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
To, ze w gimnazjum troche sie przejmowales, a w szkole sredniej juz nie, to jest bardzo normalne
Suple nie sa jakies kosy, ja mysle ze to nie od nich (nie bierz sie jeszcze za 1,3d itp. - to juz robi swoje).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakieś pobudzające w przesadnych ilościach na pewno mają wpływ gdzieś czytałem ze koleś brał 15g TAURYNY i uszkodził mózg ,niestety nie pamiętam gdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5666
Ja dużo odżywek nie wszamałem do tej pory długo nie ćwiczę ale to tak samo mam gimnazjum jak jakieś oceny czy coś źle to od razu poprawiałem wiedziałem ze gimnazjum nic mi nie da ale ok teraz jestem w technikum szkole która daje mi zawód na przyszłość, jest trudniej są ważniejsze rzeczy gorzej z poprawami bo tu sam musisz biegać za nauczycielem by poprawić, no ale mimo to jakoś się mniej przejmuje, myślę ,że to przez wpływ rodziców i nauczycieli w dzieciństwie tak stresował a teraz jesteś świadomy tego co da ci wykucie się na poprawę i zapomnienie, że to tylko nr na świadectwie a i tak ci się to w praktyce nie przyda(no chyba, że to przedmiot zawodowy).
A co do pizgania głupich tekstów to tego nie zauważam ale też czasem się zdarza ale to na poziomie naszych rówieśników takie odpały więc chyba rzadko co kto to zauważa. Więc wnioskuję, że suple nie wpływają na mózg ale się rozpisałem :D

+ Po 15g tauryny to się nie dziwię przecież to substancja stosowana w napojach energetycznych o właściwościach pobudzających to tak jak byś wszamał 15g kofeiny :D ale od tego to raczej serce uszkodzi.

Zmieniony przez - bathon93 w dniu 2011-04-26 13:04:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
xD to z dojrzewania ale na 80% jarasz zioło tylko nie chcesz sie przyznać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
I ostro pijesz


I wszystko składa sie w logiczną całosc :D

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
Piję może ze 2x w miesiącu tak po 3 browary, albo rzadziej niż raz w miesiącu. Raz paliłem zioło, na spróbowanie, nic mi nie było i jakoś nie przekonuje mnie do tego. A z tym jąkaniem to nie jest tak, że jąkam się jak zawodowiec, tylko tak się zatne i nie wiem co powiedzieć .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawiczki

Następny temat

Białko na noc

WHEY premium