SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wpływ kreatyny na prace serca

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4082
Witam! chciał bym sie dowiedziec jaki wpływ na prace serca ma kreatyna. wczoraj wieczorem i dzisja rano miałem silne palpitacje serca i teraz tez mi sie zaczynaja i nie wiem czy to czasami kreatyna nie jest tego przyczyna chociaz nigdy wczesniej nie miałem zadnych problemów nawet na długich cyklach obecnie jestem na diecie wysoko białkowej biore stak kreatynowy X-PAND dzisiaj mam 35 dzien cyklu. wie cos ktos na ten temat? bedewdzieczny pozdrawiam

kolo_s

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Mojego brajdaka też od krety bolała pikawa, więc nie jesteś sam, ale może to nie jest wcale powód bólu serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 566 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3328
to nie od kreatyny,wez se kup aspargin w aptece i wyluzuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
po X Pandzie możesz mieć takie jazdy,a powodem tego jest zawartość stymulantów np kofeiny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 187 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 733
Z tego co czytałem kreatyna może wzmocnić serce i ogólną wydolność organizmu, martwić sie można jedynie o nerki, więc trzeba uważać. Małe ilośći (1g/dzień?) mogą moim zdaniem jedynie wzmocnić organizm ale trzeba mieć też diete by organizm miał z czego sie odbudowywać, dużo pić itd.

Poczytaj w googlach, jest tam dużo informacji na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 187 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 733
Jeśli ktoś jedzie na samych odżywkach a odżywia sie byle jak to organizm bierze witaminy i minerały oraz inne z własnych rezerw i później nie wiadomo skąd pojawiają sie problemy różne. Nie wystarczy białeczko i kreta by rosnąć, to jakieś nie porozumienie, urośnie sie ale kosztem zdrowia i to mniej co urosło by sie na DOBREJ diecie, bo nie wystarczy dużo jeść byle czego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 550
Co do kreatyny to bez obaw - nawet są udokumentowane korzyści jeśli chodzi o pracę serca, więc możesz być spokojny. Uważaj za to na argininę, bo jej regularne przyjmowanie zwiększa ryzyko zawału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
"Uważaj za to na argininę, bo jej regularne przyjmowanie zwiększa ryzyko zawału.
"

chyba po odstawieniu?

przeciez ona rozszerza naczynia, zmniejsza cisnienie przez to

wiec jak Ty to rozumiesz sie pytam?

:)

kiedys nawet czytalem ze w medycynie sie ja normalnie stosuje na obnizenie cisnienia

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2009-01-13 15:21:53

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 550
Odnośnie argininy to odsyłam do artykułu poniżej, który opisuje wynik badania opublikowanego w 2006 roku. Musieli je przerwać w trakcie bo zmarło nieproporcjonalnie wielu uczestników.
http://www.medscape.com/viewarticle/520858

Zmieniony przez - Cairo112 w dniu 2009-01-13 16:31:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Wczoraj gościu w sklepie z suplami powiedzial ze sprzedaz argininy powinna byc zabroniona.
Szukalem wlasnie jakiegos artukulu o argininie. Nie moge wejsc na powyzszy link, mozesz wkleic tu tekst lub strescic go?

Zmieniony przez - STEFN w dniu 2009-01-13 21:10:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4082
to jestem troche spokojniejszy ale zastanawiam sie od czego to by mogło byc xp mam bez kofeiny nie jest podane na opakowaniu xpile jest w nim argininy brałem juz to kilka razy i nie miałem takich shiz wiadomo ze to serce:( a poza tym nic nie biore z suplemntów piszac to ze mam diete wysokobiałkowa to miałem na mysli ze jem około 250 gram białka około 150 gram pochodzi z naturalnych skałdnikow a z odzywek około 100 jem duzo wazyw i owoców. dzisiaj byłem u kilku kardiologów ale najblizszy termin jest na 28 stycznia radzicie odstawic xp?

kolo_s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 187 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 733
Nie potrzeba Ci tyle białka, organizm tyle nie potrzebuje, obciąza go taka ilość i nadmiar prowadzi do różnych schorzeń ciężkich. Możę w tym m.in. jest problem. O argininie nic nie wiem, tzn pierwszy raz słysze o tym.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Analiza krwi a suplementy ???

Następny temat

Palpitacje serca a kreatyna

WHEY premium