SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

World Series of Fighting 3 – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Walka wieczoru:
170 lbs: Josh Burkman pok. Jona Fitcha przez techniczne poddanie (gilotyna), 1. runda, 0:41
Główna karta:
170 lbs: Steve Carl pok. Tysona Steele’a przez poddanie (duszenie zza pleców), 1. runda, 1:32
155 lbs: Jacob Volkmann pok. Lyle’a Beerbohma przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28
155 lbs: Justin Gaethje pok. Briana Cobba przez TKO (niskie kopnięcia), 3. runda, 2:19
Pozostałe:
145 lbs: Jerrod Sanders pok. Jeffa Smitha przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
155 lbs: Dan Lauzon pok. Johna Gundersona przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
135 lbs: Carson Beebe pok. Joe Murphy’iego przez jednogłośną decyzję, 3 x 29-28
185 lbs: Krasimir Mladenov pok. Kendricka Miree przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28
155 lbs: Brenson Hansen pok. Josha Montalvo przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Kurna wyprzedziłeś mnie o dwie minuty

Tutaj macie walkę Fitcha:


class="link" target="_blank">

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nikt jeszcze tak nie upokorzył Fitcha i chyba nikt się tego nie spodziewał - mało kto wgl się wygranej Burkmana spodziewał! Dobrze, że tak wyszło w sumie, bo jak gadałem o walce z Erickiem Silvą to mi pisali - Fitch jest nie do poddanie ofc, że jest do poddania - Pyle na początku kariery go poddał i już pare ludzi było blisko a Burkman zaskoczył wszystkich. Dla Fitcha to już koniec kariery albo KSW zobaczyłbym go z Mamedem - fajnie by było jakby tak go zależał - sikałbym tęczą a Burkman hmmm może kontrakt z UFC by podpisał

Volkmanna walki nie oglądałem i nie zamierzam, bo wiem jak to wyglądało bez oglądania jej

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-06-15 09:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
W sumie Fitch byłby dobrym przeciwnikiem dla Mameda. Fajnie by było, gdyby razem zawalczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
a co do Mazzagattiego to szkoda słów.. gilotyna w ch** ciasno siedzi w dodatku Fitch po ciosach półprzytomny a ten zamiast podlecieć obok i sprawdzić czy Fitch przytomny k***a - np mówić do niego rusz ręką czy jesteś ok albo sprawdzić czy jego ręka zwiędła nie jest to stoi jak ten j**any kołek z dala i gapi - jakby Burkman go nie puścił sam to mogłoby dojść do nieszczęścia znając tego głąba. Mazzagatti mnie wk***ia, ale też mnie wk***ia nie klepanie fighterów - zamiast klepać to chcą tracić przytomność - wielka mi różnica przegrać przez suba a przed utrate przytomności - że niby honor niektórym nie pozwala zwłaszcza Brazylijczykom no chyba, że Fitch był aż tak oszołomiony i szybko odpłynął, że o klepaniu zapomniał, ale wątpię w to - mówię ogólnie fighterzy powinni klepać, bo oni wiedzą czy coś jest ciasno zapięte czy nie i gdy 10sek do końca walki czy 5s nie zostało.. lepiej odklepać i nie mieć urazu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Poddanie to była w sumie wisienka na torcie już - znowu Ficz wiatrakował za bardzo i dostał po gębie. Widać było, że po tych ciosach w parterze już nie wie co się dzieje.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No Mazzagatti ewidentnie zawalił całą sprawę. W ogóle to w momencie, gdy gilotyna była już zapięta, szukałem go po klatce. W normalnej sytuacji sędzia powinien być tuż obok zawodników a nie stać w kącie klatki i się gapić się jak głąb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja też patrze gdzie Mazzagatti a on sobie kawe pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No to mają remis, bo raz Fitch wygrał z Burkmanem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
to już koniec Fitcha - o powrocie do UFC już nie wiem co by musiał zrobić żeby jakaś mowa była.. co równa się ze stratą motywacji, ale Fitch będzie chciał kasy zarobić więc będzie jeździł po świecie i wygrywał i przegrywał..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
"Glad Burkman stopped. Mazzagatti is a clueless idiot who will hurt someone and continue to ruin guys legacies. Much respect Josh"
"NSAC needs to seriously do something!! When you have been a ref that long and still don't know what u r doing its time to go away!!!!!"

tweety Danki. Dobrze gada.. Burkman świetnie przytomnie się zachował.. nie dość, że w świetnym stylu skończył Fitcha - pierwsze porządnie go ciosami naruszył i potem go poddał zapinając bardzo ciasną gilotynę to na koniec chciał iść pocieszyć Fitcha i podziękować mu za walkę a ten sp******ił z ringu - ch**owo się zachował Fitch.

Co do Mazzagattiego to 100% racji - jest gorszym sędzią niż Kim Winslow - Japoniec jest najgorszym sędzią !
Mogliby go wyrzucić - tacy jak Herb Dean i Big John McCarthy to są prawdziwi sędziowie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na siłownie pod mma/bjj/mt

Następny temat

Zróbmy ranking w Polskim MMA

WHEY premium