SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek treningowy, a silownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
Witam mysle nad zakupem worka treningowego i czy jak bede 3x w tygodniu po jakies 40 minut boksowal w dni nietrenignowe czy to przeszkodzi mi w zdobywaniu masy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
Moim zdaniem to nie jest przeszkoda ale lepszym rozwiązaniem było by chodzenie do klubu np. na boks a do tego siłownia i będzie mega. ćwicząc samemu wyrobisz sobie złą technike.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
Tez myslalem nad pojsciem do klubu ale w mojej miejscowosci zadnego takiego nie ma musialbym dojezdac 30 km autobusem i to tez jest wydatek i dotego ile straconego czasu na same dojazdy i czekanie na autobusy szczegolnie zima
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 808
Fiszer najpierw poogladaj filmiki na Yt gdzie ktos pokazuje ciosy. Nauczysz sie kilku i wtedy bedziesz juz wiedzial jak dobrze "boksowac" ;) np. cos tego typu



Zmieniony przez - RooNs w dniu 2011-10-16 12:39:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
wiem ogladam codziennie ale dzieki za rade :) zobacze jak treningi w jakims klubie wygladaja chodzi o godizny to moze sie zapisze tylko ten dojazd mnie dobija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
fiszer93 no dojazd lipny, może poczekaj aż będziesz na studiach i wtedy pujdziesz do jakiegoś klubu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 681
poszukaj w necie jak wykonywać ciosy i się ucz

Siła, masa, brak k****a ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 951
Albo zapisze sie jak zdam prawko lepiej swoim samochodem niz tluc sie autobusem zobaczymy jak to bedzie jutro sie swiat nie konczy takze jakos dam rade
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suwnica Smitha czy stojak zwykły

Następny temat

Profil sportowe-obronny

WHEY premium