SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Worek bokserski 30 kg. Czy stara belka wytrzyma?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 205
Cześć, mam takie pytanie. Otóż w domu gdzie chcę powiesić 30 kg worek bokserski jest stara belka(Tylko do niej mogę przymocować worek ew. do ściany, ale chcę do belki. Czy dość stara drewniana gruba belka wytrzyma takie obciążenie długi czas? jest to stary dom mojej babci. Bez problemu można chodzić po tej belce bo mój brat coś tam robił. Tam jest tak, że są belki, a pod belką płyta gipsowa(Kiedyś było coś innego). Ogólnie na strychu można tylko po belkach chodzić, a nie tak jak w normalnych domach :D). Proszę o odpowiedź. Osobiście uważam, że wytrzyma bo 30 kg to nie jest wcale tak dużo, ale pretensje ma moja mama i boi się, że belka nie wytrzyma. Czy może mieć rację?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nikt ci nie odpowie na takie pytanie, to nie forum budowlane a obawiam sie, że i tam mieliby pewnie problem.


Zmieniony przez - Viren w dniu 2015-07-30 19:09:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 205
Ok, ale czy chociażby ktoś ma tak samo zawieszony worek i się wypowie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby w dni nietreningowe

Następny temat

Jaki plan następny ?

WHEY premium