SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojsko czy Policja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
Żle mnie zrozumieliście w sensie psychiki. Mi chodzi żeby niemusieć pracować psychocznie jak robić obliczenia, jakieś rachunki, organizowac coś czy załatwiać.
Jest jakaś możliwośc żeby żołnierzem być na stałe??? Sory, ale dalej niedowiedziałem się jakie są stopnie w wojksu i na policji, ile się zarabia na nich i co trzeba robić. Jeśli moglibyście to napiszcie coś w tym kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 168
TO prawa co pisze Queblo!sam bym tego lepiej nie ujął.Mogę tylko dodać że aby dostać stały kontrakt to trzeba być świetnym specjalistą w swojej dziedzinie lub mieć szerrrokie plecy!czyt.wujka w sztabie.Obecnie to nawet dowódcy drużyn mogą o nim tylko marzyć.(podoficerów jest ponoć za dużo w armi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 570
randy_93 Boże chroń go przed wstąpieniem do z którejś z tych formacji ! Ludzie z takim podejściem jak Twoje psują tylko robote i wizerunek innym.
Praca w wojsku czy w policji to jest służba i trzeba mieć do tego powołanie i trzeba chcieć to robić a nie szukać fajnej fuchy byle nic nie robic i dostawać kase.
Idź lepiej pracować do fabryki pudełek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
-Dowódco, oni strzelają
-Jesteś żołnierzem, służysz ojczyźnie, giń jak mężczyzna.
-Ale ja chciałem tylko zarobić i nic nie robić, po to poszedłem do wojska.

Jak napisał Guzle, pudełka będą dla ciebie w sam raz.
Ewentualnie polecam architekta krajobrazu i powierzchni płaskich tzn. robotnika drogowego.

"ale dalej niedowiedziałem się jakie są stopnie w wojksu "

Widzę że myślenie boli. Wujek google się poleca. Odpowiednia ustawa tyż.

"i na policji"

Na Policji to możesz złożyć zeznania.
A stopnie w Policji sam musisz poszukać.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2551
Jak już koledzy wyżej napisali (z małym sprostowaniem) nowelizacja ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych wchodzi w życie 1 stycznia 2010r.
Ustawa ta definiuje kontraktową służbę wojskową, jako nowy drugi, obok służby stałej, armia podpisuje kontrakt na 18miesiecy lub 6 lat. Jako ze możesz podpisać tylko 2 kontrakty to w korpusie szeregowych zawodowych można służyć max 12 lat, dlatego ze w tym korpusie nie ma służby stałej. Jeżeli się nie wybijesz i nie podpiszesz kontraktu na służbę stałą to do cywila.
Jeśli się nie myle to służbę stałą można pełnić tylko w korpusie podoficerów i oficerów.
A tak szczerze mówiąc to Zainteresowanie zawodową służbą wojskową jest duże nawet osób po studiach wyższych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1533
Z***ane na maxa. W czasie pelnienia sluzby w korpusie szeregowych jest szansa na podoficerke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
najpierw musiałbyś się do korpusu szeregowych dostać
a to raczej teraz nierealne,no chyba ze odbyłes już zetke...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1533
Nie no wiem ze teraz ciezko, orientowalem się i bez Zetki dopiero po nowym roku. Mam nadzieje ze mi się powiedzie, posiadam prawo C+E więc myśle ze nie bedzie zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 83 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 244
ocho zaczyna się. Zaraz będa mnie nazywać *****em, wysyłać do łopaty, do psychiatryka i***** wie gdzie jeszcze. To jest po***ana strona, każdy post tak się kończy że wszyscy obrażają założyciela i myślą że sa fajni. Nie niemożna normalnie napisać coś w stylu jesteś w błędzie czy odpowiedzieć na pytanie tylko się bedą wyżywać. Brawo panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Randy-a co Ty dziewczynka jesteś,że się obrażasz?I wróżka?Jeszcze nikt Ciebie nie obraził,a Ty masz jakieś dziwne wizje.Z takim delikatnym podejściem do tak delikatnej sprawy jak pisanie postów na forum ciężko mogłoby być Tobie zarówno w wojsku,jak i w Policji.Piszę to z doświadczenia w wojsku.Żeby tam wytrwać trzeba być dość silną psychicznie jednostką,i to jest podstawa,bo życie tam nie jest tak łatwe jak się z zewnątrz wydaje.No chyba,że się ma wujka w sztabieTak jak Gromek napisał,to praca dla pasjonatów i ludzi którzy chcą coś zrobić dla siebie,ale służąc innym i dla nich,mieszkających w tym samym kraju(nie lubię górnolotnego słowa Ojczyzna).Zacznij czytać o wojsku i Policji.Informacji znajdziesz dużo w necie,są oficjalne stronki MONu i Policji i sam zdecyduj,gdzie iść,bo nikt za Ciebie tego nie zrobi.Czytaj i czytaj,bo narazie z tego co widzę wiedzę o obydwu instytucjach posiadasz zerową.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-10-18 17:55:57

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dostalem gazem w twarz. help!

Następny temat

kickboxing i okulary

WHEY premium