SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wojsko, DOPING, leki zdrowych żołnierzy, Polska i Świat.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1587
Witam,
Ostatnio interesuję się tematem leków branych przez zdrowych żołnierzy różnych arami.
Podobno najczęściej są to leki:
-leki na obniżenie popędu płciowego - o tym za chwilę
-pobudzające działające jak amfetamina - jej nowoczesne zamienniki (tylko, że nowsze, mniej ubocznych) - podobno popularne u amerykańskich pilotów samolotów wojskowych, jakie ?
-przeciwlękowe, tutaj mam nazwę: Phenibut, Diazepam
- przeciwbólowe, ale do raczej już nie dla zdrowych... niezastąpiona morfina...

Wiecie coś na ten temat ? Jakie armie i jakie leki ? Może jakiś link do artykułu ?

Słyszałem opowieść od znajomego, którego kuzyn był "snajperem" w Wojsku Polskim na misji w Afganistanie. Podobno każdy żołnierz musiał codziennie rano wypić jeden tajemniczy kubek herbaty lub kawy. Po którym... za nic w świecie Wacek nie chciał porządnie stanąć... A jak niektórym stanął to był sflaczały.

Chętnie bym się dowiedział jakie to substancje i poczytał o ich działaniu - edukacyjnie, bez głupich podtekstów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
czlowieku sam wypierdlasz to z calym menu dostepnym na misji wiec nie pouczaj,wracaj do opowiesci kolegow,tyle z mojej strony

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2013-09-04 17:43:04

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364227 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668489
mam kilku znajomych co byli na misjach i pierwsze słyszę o tajemniczych miksturach czasy bromu odeszły w niepamięć

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1587
Dzięki za info "z pierwszej ręki" (serio).
Może bromu tak, ale nie piszę tylko o zwykłych żołnierzach RP.

Nikt chyba nie kwestionuje tego, że doping w wojsku jednak jest. (Może nie zawsze i nie wszyscy...)

Zmieniony przez - rak44 w dniu 2013-08-30 12:05:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94306 Napisanych postów 364227 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668489
duzo chłopaków na misjach koksuje,maja dostęp do aptecznych testów i deki tak więc bija tam cykle.Z tego co wiem to wszyscy tam właśnie na takim połaczeniu lecą(pisze o misji w Afganistanie)
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
BIja ci co chcą moim zdaniem
Tak samo z tym piceim mikstury na sile ci nic nie zrobią

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1587
A czy ja mówię, że ci co nie chcą... sportowcy też tylko ci co chcą...
To czy dowódca ich do tego zmusza czy nie to inna sprawa (np. do zabijania podobno czasem dowódcy w niektórych armiach świata namawiają).
Mi chodzi tylko jakie środki psychoaktywne lub inne "leki" wspomagające są używane na świecie przez żołnierzy. Bez rozważania, czy muszą, czy nie, czy to jest dobre/moralne czy nie.

PS Dzięki, znalazłem coś takiego: Bromek potasu, Wikipedia
Wikipedia
Bromek potasu był szeroko stosowanym środkiem w Wojsku Polskim mającym na celu tłumienie napięcia seksualnego u żołnierzy.


Zmieniony przez - rak44 w dniu 2013-08-30 13:49:47

Zmieniony przez - rak44 w dniu 2013-08-30 13:50:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10531
To o czym ci znajomy mówił to na pewno brednie

Zmieniony przez - $PIOTREK$ w dniu 2013-08-30 13:59:41

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
zj**any temat,filmow sie naogladales o super zolnierzach i tajemniczych 'herbatkach',nikt nikomu nic nie podaje,chcesz to bierzesz sam i nikt Ci w tym nie przeszkadza,SAA nie sa traktowane jak narkotyki(jeszcze,choc niektorzy probuja-czytaj zandarmeria ale to nie przejdzie) Na miscjach to sam sobie na rynku mozesz kupic co chcesz,igly od sanitariuszy albo brudas Ci z miasta przyniesie-realia

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Afganistan to stano tab/inj,deka,oxy,testy

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Jeszcze chce usłyszeć tekst o odwróconym luckim stryke'u w paczce, który był z cyjankiem, w razie wu jakby żołnierz nie chciał iśc do niewoli np.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1587
Jak znajdę to zeskanuję artykuł w Newsweek'u, na temat tego co biorą piloci i o tym jak amerykański żołnierz przez przypadek, po wielu godzinach lotu (pod wpływem psychotropów) zaatakował francuską bazę....
PS Coś tutaj jest: http://wolnemedia.net/zdrowie/110-000-amerykanskich-zolnierzy-na-psychotropach/
Wikipedia
Pierwsze zastosowanie metamfetaminy na szerszą skalę miało miejsce w czasie II wojny światowej, kiedy była stosowana jako środek pobudzający dla żołnierzy, od których wymagano aktywności bojowej przez długi czas (lotnicy, czołgiści).

W latach 50. XX wieku metamfetamina była stosowana jako lek, między innymi w leczeniu otyłości. W latach 60. rozpoczęło się stosowanie jej jako narkotyku. Znaczny wzrost stosowania metamfetaminy w USA miał miejsce od lat 80.



Zmieniony przez - rak44 w dniu 2013-08-30 20:34:39

Zmieniony przez - rak44 w dniu 2013-08-30 20:35:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT 4 dni do oceny i korekty

Następny temat

Enan + Deca/ Winstrol + Prop

WHEY premium