SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda [art]

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 23003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Mozliwosci rozpychania zoladka, mniejszy apetyt i odbijanie sie na treningu, ale to zalezy od organizmu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 562
Swietne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
bardzo mi sie podoba ten art. Sog

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99
Widze że sie dobrze znasz :>
Dałem ci soga
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 68 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 790
Przeczytałem Skalar. Twój artykuł na temat wody. Dał mi on trochę do myślenia.
Ja jestem osobą, dla której woda to napój wręcz idealny. Uwielbiam pić wodę. Wchłaniam jej często ok 5 litrów dziennie gdy tylko mam do niej dostęp. Wiem, to za dużo.
Ciekawy jestem jakie są negatywne skutki picia tak dużej ilości wody. Pogorszenie pracy nerek? Zbytnie nawodnienie? Hmmm... piję bo lubię, nie zastanawiałem się nad tym nigdy wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
5 litrow to nie jest az taka duza ilosc wody szczegolnie dla osob aktywnych fizycznie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
hej jestem nowa..i poszatkujaca .wow ale skalar ma wiedze..jestem pod wrazeniem.moze i mi zeche udzielic kilka cennych rad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68
woda jak najbardziej tak!!tylko w czym jest problem..jakos nigdy nie przywiazywalam wagi do diety..bylam swiecie przekonana ze 1000cal a nawet mniej,trening+spalacze i wszystko bedzie cacy..niestey przekonalam sie o tym na wlasnej skorze..jednak jak ktos jest zielony to powinien sie poradzic kogos kto sie na tym zna..od niedawna jestem bywalczynia klubu fitnes..tak ze mysle ze to bedzie taki moj punkt zaczepieniaa dobre rady zawsze w cenie.pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej jakbyś zaczęła podnosić kaloryczność zjadanych posiłków, musisz wyjść z 'dołka'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 109
mam takie pytanko jaka jest roznica miedzy woda mineralna a woda z kranu przygotowana jest wogole jakas? jestem na diecie na mase i pije te 3-4L na dobe ale nie chce mi sie latac codzien po banke wody (5L) do sklepu:PP wiec sie pytam chodzi mi czy moge zastapic wode mineralna na wode przygotowana.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja(z priorytetem na nogi)

Następny temat

Problem

WHEY premium