SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wlosy skóra i stawy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4426
Witam.
Występuje u mnie problem od pewnego czasu ze skórą włosami i stawami skóra jest sucha na dłoniach i łokciach włosy mam łamliwe wypadają mi kilka placków łysych na głowie. Przy ćwiczeniach np przysiadzie ze sztanga bardzo mi strzela w kolanach a na drugi dzień mam bóle w stawach przy wykonywaniu ćwiczenia też one występują. Kolana, łokcie, nadgarstki i barki strasznie mi strzelają. Jakieś rady brać jakie suplementy witaminy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
niedobory w diecie. Potrzebujesz witamin i minnerałów o ile w tym lezy przyczyna a nie w czyms powazniejszym.
Na stawy polecam Animal Flexa. Dość drogi ale skuteczny

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
j/w

Poprawić znaczenie odżywianie .

Poprawić czas regeneracyjny np zadbać o regularny i jakościowy sen .

Co do suplementacji " Animal " już teraz to nie to samo , ja bym się na twoim miejscu skusił i poszukał cissus - niezawodny .

witaminy i minerały , magnez , możesz kolagenu dorzucić

ale pierwsze 2 zdania które napisałem są najważniejsze .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strzelanie w stawie skokowym po skręceniu

Następny temat

stawy kolanowe siadają

WHEY premium