SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wkurzająca kontuzja lewego ramienia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 260 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1018
Witam. Zwracam się do Was z błaganiem o pomoc. Mam problem z ramieniem, od prawie roku moje ramię nie chce wrócić do pełni formy, chociaż lekarz nie stwierdził żadnych uszkodzeń naciągnięć i zerwań to moja cała lewa ręka nie jest w pełni formy. Podczas ćwiczeń, czuję, że ręka szybciej męczy się od drugiej, Ból, osłabienie czy jak to nazwać rozciąga się przez cała rękę, biceps, triceps i ramię. Czasami gdy nie ćwiczę czuję w róóżnych partiach mięśni ramienia mrowienie, bądź pulsowanie. Robiłem przerwy kilkumiesięczne, i rozciągałem rękę małymi ciężarami, lecz to nie przechodzi. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać? Dziękuję z góry

Pomogłem? SOG. thx

Zapraszam na mój blog rowerowy:
http://www.nosor.bikestats.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
W dziale 'zdrowie' ci pomoga.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dylemat. pomozcie :)

Następny temat

atlas

WHEY premium