SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wizyta u endo (gino)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 211 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4727
Witam,

Wybieram sie do endokrynologa na badania pod katem gino. Wywalilo lata temu, a dopiero teraz mam zamiar cos z tym zrobic. Czy podczas rozmowy ukrywac przygody z SAA, czy walic prosto z mostu? Ewentualnie jak takie leczenie/badanie przebiega. EKG i pozniej jego decyzja o leczeniu farmakologicznym lub chirurgicznym? Bedzie szukanie SAA w organizmie innymi badaniami? Obecnie czysty na tyle dlugo ze nie ma stresu, jednak przymierzam sie na nowy cykl z bolda i cypio. Jak wystartuje bold i cypio zniknie z krwi dopiero po 5msc od zakonczenia cyklu.

Moze ktos przerabial podobny temat i cos podpowie,

PS: W wyszukiwarce patrzylem ale ciezko wylonic cos rzeczowego odnosnie wizytu u endo z tych setek postow w temacie o GINEKOMASTII.

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
jest taki aktor Dwayn Johnson co tez gino sobie wycial - dobre zdjecie ma bez koszulki na filmweb z filmu walking tall - jak dla mnie to wyglada gorzej niz przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363969 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667707
ja bym powiedział,ale bym mówił że gino jest juz od lat,nie daj sie zbyć tylko cisnij że ci przeszkadza,bo chodzisz dużo na basen itd i to słabo wygląda może dostaniesz skierowanie na wyciecie miał byś z głowy i jest refundowane.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7248
niektorym po wycieciu wyglada gorzej niz przed - to taka moja uwaga dla zakapleksionych chlopaczkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363969 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667707
chyba zanim się to wygoi,jak masz spore gino to wyglada to tragicznie,jak jest dobrze wycięte to jest po problemie.Widziałem na żywo chyba 3 osoby po wycięciu i wszystko było ładnie zrobione.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 211 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4727
U mnie od lat na jednym sucie jest. Jak chlodno nie ma sladu, jak rozluzniony to widac nie ukrywam. Kwestia tego rodzaju, zeby nie pocieli jak swini na ruszt i zamiast problemu z gino bede smigal z blizna przez pol klaty.
Off od treningu podobno na 8 tygodni. Wiec wolalbym okres zimowy na taki zabieg.
Ty od kompleksow i chlopaczkow w zyciu malo zwiedziles, w malo miejscach byles, pewnie gowno zrobiles zeby pisac mi o kompleksach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
On wypisuje takie bzdury w co drugim temacie nie przejmuj sie,

Co do sprawy gino, to ciezka sprawa dostac skierowanie na darmowe ciecie,
Celowalbym prywatnie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 211 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4727
Ja ide prywatnie do specjalisty, bierze 100zl za badanie w tym EKG. Pozniej pewnie mozna z nim juz ugadac $$$ zabieg rowniez prywatnie a znajac Polske, ma kolege chirurga ktory ogarnia takie rzeczy i ktorego mi poleci, bo to dosc nowa prywatna klinika czy cos w tym rodzaju. PEwnie wtedy da rade umowic zabieg na okres zimowy , bo zostalo sporo czasu. Jednak jak skoncze bolda w czerwcu to do listopada bedzie widoczny w organizmie a nie wiem jak to dziala w przypadku zabiegu, kolejnych badan przed zabiegiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Idziesz prywatnie do endo, wiec idziesz do niedopowiedniego lekarza, (usg masz na mysli, nie ekg)
Powinienes odrazu isc do chirurga,
Nikt Cie nie bedzie badal na saa, zreszta to bez znaczenia, nie lamiesz prawa biorac stedydy, nie wiem czym sie przejmujesz,
Tak czy siak, zle celujesz.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 211 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4727
Sory, USG -tak pomylilem nazwy.
Nie ma sensu isc do endo ktory? Od razu szukac wizyty u chirurga i konsultacji w sprawie zabiegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Dokladnie, tylko musi byc to ogarniety chirurg, a nie idiota ktory w zyciu gino nie widzial i bedzie chcial slac wycinki na histopatologie,
najlepiej jakbys skontaktowal sie z kims kto zajmuje sie gino na codzie, jest w PL kilku takich chirurgow.
Prywatna klinika za taki zabieg bierze duze pieniadze, mozna to zrobic duzo taniej.
No chyba, ze liczysz na wycinke na NFZ ale nie wiem czy komus to sie udalo, wiekszosc ludzi usuwa gino prywatnie.
Znany jest dr Rylski, jest jeszcze kilku ale w tej chwili nie pamietam, moze ktos jeszcze podpowie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 211 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4727
W takim wypadku, lepiej polozyc kilka złotowek i spac spokojnie, niz oszczedzac a pozniej dwa razy tracic - takie to znane i Polskie. Rylski faktycznie, czesto przypisywany do tematu gino wiec chirurg z doswiadczeniem w tym temacie. Duzo taniej mowisz tez o prywatnej klinice czy jeszcze jakis inny sposob?

NFZ po zakwalifikowaniu moze mnie finansowo nie obciazy, jednak boje sie o efekty a sam okres oczekiwania moze doprowadzic mnie do wieku, w ktorym ten problem stanie sie mniej meczacy, a zaczne martwic sie czy dozyje emerytury.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polowa cyklu enan z deca, dolaczyc mixa?

Następny temat

Prop + Wino

WHEY premium