SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witamy nowego doradcę- Kabo

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Nie jest dobrze...

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xtras, jesteś pesymistą, ja ma m zamiar korzystać i chłonąć jak młoda gąbka. Kabo się nada jak mało kto.



Zmieniony przez - garp w dniu 2018-02-14 23:19:25
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
xtras2001
Nie jest dobrze...





Kabo wiele umie i można się od niego wiele nauczyć. Owszem ma swój styl który może kogoś momentami denerwować ale każdy z nas ma zady i walety . Trzeba się tylko nauczyć słuchać i nie brać wszystkich uwag bezpośrednio do siebie jako atak, a korzyści mogą być duże. Zresztą Kabo teraz ma poważną funkcję to złagodnieje i nie będzie uprawiał szydery
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 491 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31201
jsdolan5


Zresztą Kabo teraz ma poważną funkcję to złagodnieje i nie będzie uprawiał szydery


Kabo nie uprawia "szydery" tylko pisze co myśli bez owijania w bawełnę - może to się komuś podobać lub nie.
Moim zdaniem jest to zdecydowanie lepsze niż cmokierstwo bardzo często uprawiane na forum w tym dziale, które zamiast motywować człowieka do pracy nad sobą utwierdza go w przekonaniu, że jest "zaj**isty" nic nie musi robić.

Tyle w temacie ode mnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
wason77
jsdolan5


Zresztą Kabo teraz ma poważną funkcję to złagodnieje i nie będzie uprawiał szydery


Kabo nie uprawia "szydery" tylko pisze co myśli bez owijania w bawełnę - może to się komuś podobać lub nie.
Moim zdaniem jest to zdecydowanie lepsze niż cmokierstwo bardzo często uprawiane na forum w tym dziale, które zamiast motywować człowieka do pracy nad sobą utwierdza go w przekonaniu, że jest "zaj**isty" nic nie musi robić.

Tyle w temacie ode mnie


Wason cytat z Kabo
"Przyznaję, wczorajszą szyderę ja zacząłem. Ale wczoraj to też wyjaśniłem"

Więcej luzu. moje słowa odnosiły się do tego zdarzenia


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-02-15 08:57:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130946
wason77 - nie widziałem ani jednego postu utwierdzającego kogoś, że nie musi nic robić.
Widziałem wiele wypowiedzi mówiących wręcz coś przeciwnego praktycznie wszystkim użytkownikom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
wason77 - nie widziałem ani jednego postu utwierdzającego kogoś, że nie musi nic robić.
Widziałem wiele wypowiedzi mówiących wręcz coś przeciwnego praktycznie wszystkim użytkownikom.


Prawda, prawda ale niektóre gadki pośrednio to sugerują. I tez czasami mam wrażenie że niektórzy
"wolą być zgubieni przez pochwały, niż ocaleni przez krytykę" ich sprawa, ja natomiast wole dostać prosto w ryj.
A już nie do zniesienia jest ( co często widzę ) odrzucanie wiedzy, nauki nie wiem jak to określić.
Nie może być jedynym miernikiem rozumu i fachowej wiedzy, obwód bicepsa.
Bo takie pytania, (po co się wtrącasz, pokaż jak wyglądasz i co osiągnąłeś), sugerują, że niepotrzebni
są trenerzy, lekarze, fizjoterapeuci, naukowcy itd a nie żyjemy przecież w epoce kamienia.
Ale miało być nie o tym, koniec glindzenia z mojej strony.

Kabo, zdrówka i powodzenia.


Zmieniony przez - garp w dniu 2018-02-15 10:36:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
garp
ojan
wason77 - nie widziałem ani jednego postu utwierdzającego kogoś, że nie musi nic robić.
Widziałem wiele wypowiedzi mówiących wręcz coś przeciwnego praktycznie wszystkim użytkownikom.


Prawda, prawda ale niektóre gadki pośrednio to sugerują. I tez czasami mam wrażenie że niektórzy
"wolą być zgubieni przez pochwały, niż ocaleni przez krytykę" ich sprawa, ja natomiast wole dostać prosto w ryj.
A już nie do zniesienia jest ( co często widzę ) odrzucanie wiedzy, nauki nie wiem jak to określić.
Nie może być jedynym miernikiem rozumu i fachowej wiedzy, obwód bicepsa.
Bo takie pytania, (po co się wtrącasz, pokarz jak wyglądasz i co osiągnąłeś), sugerują, że niepotrzebni
są trenerzy, lekarze, fizjoterapeuci, naukowcy itd a nie żyjemy przecież w epoce kamienia.
Ale miało być nie o tym, koniec glindzenia z mojej strony.

Kabo, zdrówka i powodzenia.


Istnieją dwie metody kija i marchewki. Jednej i drugiej trzeba umiejętnie używać . Ja tam wolę marchewkę ale z pogrożeniem kijem . Natomiast wiedzę chętniej chłoniemy od kogoś kogo znamy jest namacalny widzimy jak wygląda, co robi, jak to robi i ze przynosi to efekty. Z porad lekarza czy fizjoterapeuty raczej nie korzystam przez internet ale wybieram takiego fachowca o którym wiem z opinii że jest dobry a gdy zajdę do jego gabinetu i widzę jakieś certyfikaty, dyplomy ukończenia szkoleń itd. to mogę domniemywać ze jest dobrym fachowcem. Trudno zawierzyć komuś kogo się nie zna i tak po prawdzie nie wiadomo kto to choćby błyszczał nie wiadomo jaką wiedzą, która po prawdzie można zdobyć w internecie. Pomijam tu formę niektórych wypowiedzi bo mimo wszystko jakąś kulturę należy zachować a ostatnio na forum zrobiło się bardzo bojowo. Za dużo testosteronu czy co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5

Istnieją dwie metody kija i marchewki. Jednej i drugiej trzeba umiejętnie używać . Ja tam wolę marchewkę ale z pogrożeniem kijem . Natomiast wiedzę chętniej chłoniemy od kogoś kogo znamy jest namacalny widzimy jak wygląda, co robi, jak to robi i ze przynosi to efekty. Z porad lekarza czy fizjoterapeuty raczej nie korzystam przez internet ale wybieram takiego fachowca o którym wiem z opinii że jest dobry a gdy zajdę do jego gabinetu i widzę jakieś certyfikaty, dyplomy ukończenia szkoleń itd. to mogę domniemywać ze jest dobrym fachowcem. Trudno zawierzyć komuś kogo się nie zna i tak po prawdzie nie wiadomo kto to choćby błyszczał nie wiadomo jaką wiedzą, która po prawdzie można zdobyć w internecie. Pomijam tu formę niektórych wypowiedzi bo mimo wszystko jakąś kulturę należy zachować a ostatnio na forum zrobiło się bardzo bojowo. Za dużo testosteronu czy co


Owszem, zgadzam się ale nie do końca. Mówiłem o argumentacji, duży równa się mądry.
Z tą marchewką też mam inne zdanie, może dlatego ze mam takie sportowe podejście i- ja chcę, bo wiem co może być na końcu drogia trener jest od uczenia i nawet opieprzania. Ale tu się nie sprzeczam.
To prawda że teraz fachowcem może zostać każdy i błyszczeć na fejsbuku, lat temu dziesiąt latało się do klubu sportowego wyduszało wiedzę od trenerów, dodatkowe spotkania na awfie. Mniejsza o to.
A i nie pisałem w poprzednim poście o sobie, bo z Twojej odpowiedzi zrozumiałem, że pijesz do mnie.






Zmieniony przez - garp w dniu 2018-02-15 11:17:05

Zmieniony przez - garp w dniu 2018-02-15 11:17:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12173 Napisanych postów 22012 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627453
Garp coś mi się wydaje, ze wrzuciłeś kamyczek do mojego ogródka z wczorajszej wymiany zdań u Jezoo. "po co się wtrącasz, pokaż jak wyglądasz i co osiągnąłeś)" - trener może nie wyglądać, ale jego podopieczni juz tak (jeśli po to najęli sobie trenera). Na pewnego rodzaju "autorytet" nawet na forum internetowym trzeba sobie zapracować - jak nie czasem, to własnymi osiągnięciami lub osiągnięciami własnych podopiecznych....
Cieszę się ze "osiągi" Kabo zostały docenione.
I mam wrażenie, ze ta dyskusja pt "szydera" toczy się i toczy zupełnie niepotrzebnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test IHS nr 4 -Damska figura z Iron Shape wg all4body

Następny temat

Test IHS nr 4 -Damska figura z Iron Shape wg @OlaVicky

WHEY premium