SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witamy!

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10213
Pochwalony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94292 Napisanych postów 364212 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668443
cześć,witamy w dziale

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
Proponuję zrobić poddział tutaj z zebranymi dziennikami, uporządkuje się trochę to na przyszłość

I tak btw -> SIEMA w końcówce dnia w poniedziałek

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
Maciek idz być spamerem gdzie indziej

Dzień dobry, praktykuje IF od 2miesięcy :) jak na razie waga na zero zaś sylwetka myślę na plus :)

Osc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699661
Mortalus
Maciek idz być spamerem gdzie indziej




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5252 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12823
maciek-gda
Proponuję zrobić poddział tutaj z zebranymi dziennikami, uporządkuje się trochę to na przyszłość



Napisałem propozycję dla działu a Wy tylko hejtujecie
Po Mortim się tego spodziewałem, ale po Tobie Flex?

. . . Wolę zginąć stojąc, niż żyć na kolanach . . .

. . . nie narzekaj że masz pod górkę, skoro zmierzasz na szczyt . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
<5> Maciek ;)
Swoją drogą bardzo dobra propozycja, uporządkuje to troche dział. Lada moment zjadą się tutaj wszyscy IFowcy i zacznie się masakra ;)

Osc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Niekoniecznie, np. mi nie pasują zasady działu - prowadząc dziennik nie mógłbym wypisywać listy nie-scitec'owskich supli, których używam. Gdyby patron działu się na to zgodził to pewnie mielibyśmy dużo dzienników, w przeciwnym razie dla wielu jest to dyskomfort - jak patrzę po dziennikach IF w innych działach, to każdy bierze różne suple z kilku różnych firm.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 857 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112304
Czy jest nakaz pisania firmy i nazwy suplementu? W czym problem napisać 15g bcaa, 50g białka czy coś w tym stylu? :) Wszędzie tak jest...

Osc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Czy ja wiem... Jeśli np. łączę 2 spalacze, to trochę dziwne byłoby pisanie "3 tabletki spalacza Y średniego i 1 tabletka X mocnego", poza tym nie wchodzi w grę dyskusja w dzienniku z innymi użytkownikami o branych suplementach W porównaniu do działu junior tu zasady są bardzo restrykcyjne.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SCITEC NUTRITION - Patronat

Następny temat

Kto jedzie na Intermittent Fasting?

WHEY premium