SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminy -ktore wybrac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 509
Witam, otóż zastanawiam się które witaminki z minerałami wybrać.
Zestawienie :

Vita-Min Multiple Sport - Olimpu

Apollo hegemony diamound multiwitamin

Moje pytanie do was, nie uważacie że trochę za duże te dawki są w AH ? Taka np sama witamina D - 75 mg. Sporo trochę . Które wybrać?

Ps trening bez kuracji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Dla początkującego najlepsze są olimpu lub ekwiwalent z All Nutrition Vitaminall.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 509
Ćwiczę z przerwami z 9 lat lecz nie zajmowałem się suplementacja jakoś na powaznie, przewijały się jakieś kreatyny, bca i białko stale

Też się skłaniam ku olimpowi bo te wartości w tej 2 jakoś wydają mi się za duze, ale wolałem zapytać ekspertów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33055 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Jak wyżej ale pamiętaj że raz na czas warto porobić badania czy w ogóle potrzebujemy się suplementowac danym produktem bo np wiem na swoim przykładzie że suplementowalem żelazo a jednocześnie jadłem dużo mięsa czerwonego i na wynikach norma o 20 przekroczona , odstawiłem suplementy bogate w żelazo i sytuacja się normuje , warto.miec to na uwadze że z jedzenia dużo jesteśmy w stanie wyciągnąc.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
tam masz podane wartosci na procje 4 kapsy. jak tyle nie potrzebuejsz mzoesz dać 2 czy 3, nie musisz się trzymać tego co na opakowaniu napsiane jest

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 509
Dzięki za odpowiedzi, Olimpia zamowione, zobaczymy jak się sprawdza, najwyżej będzie się myśleć dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Nie będzie większej różnicy. Polecam zwrócić uwagę na ilość w stosunku do ceny. Na przyszłość jednak warto przemyśleć stosowanie tych suplementów, których możesz mieć braki, a nie wszystkiego na raz. Z reguły trudno jest dostarczyć z diety witaminę D3, omega 3, magnez. Na nimi w szczególności warto się skupić, np. coś takiego:

https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_D3_2000-opis40451.html
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Omega_3_Strong-opis40345.html
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_Mag_B6_Forte-opis35834.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
cenowo i jakościowo brałbym olimp, biogenix. wiadomo, okres grypowy więc warto dorzucić chociażby profilaktycznie vit c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
DJ_DoDo
z tych propozycji co podałeś to bardziej polecałbym https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_VitaminALL_Vitamins___Minerals-opis34137.html


Ja tez na tych lece juz bardzo dlugo duze op wychodzi dobrze cenowo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Probiotyki + Enzymy trawienne

Następny temat

gainer delicious

WHEY premium