SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminy jakie polecacie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1743

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

mężczyzna

Wiek

16

Waga / wzrost

64/174

Staż treningowy

w domu kilka miechów od miecha na siłce

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

kreatyna,gainer,witaminy teraz kreatyna,białko,przedtreningówka i poszukuję witamin

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

zażywam powyższe

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

zapotrzebowanie 2900 kcal jestem mezo

Przewidziane finanse na cykl

maks 30 zł na te witaminy

Uwagi i sugestie

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosowałem już te witaminy we wrześniu
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Vita-Min_Multiple_Sport-opis864.html
Wtedy nie chorowałem i ćwiczyło mi się super,zjadłem całą paczkę w miesiąc potem w październiku nie jadłem nic ale nadal było ok a w listopadzie co chwilę choruje co mi przeszkadza w treningach i w zażywaniu kreatyny.I teraz moje pytanie,jakie polecacie mi dobre i tanie witaminy,znowu kupować te czy jakieś inne ?
Zależy mi też żeby były w nich minerały bo tak samo jak z chorobami miałem ze skurczami tzw nie miałem skurczy gdy zażywałem minerały a teraz dość często łapie mnie skurcz nogi w nocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vitality Complex - Bardzo ekonomiczne witaminki. Polecam.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2013-12-02 20:51:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rzeczywiście wydają się spoko i są tanie
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Vitality_Complex-opis27978.html
chyba je kupię,dzięki
a nie są gorsze od tych co wcześniej stosowałem ? bo te są prawie o połowę tańsze i starczą na dwa razy dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4282
Ja biorę te z olimpu przed snem w dzień treningowy a te z activlaba w pozostałe dni. Ogólnie te z olimpu to chelaty minerałów które w teorii lepiej się przyswajają ale spokojnie możesz łykać te z avtivlaba tylko.

Zmieniony przez - Vico93 w dniu 2013-12-02 21:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
imo praktycznie w tej cenie opcje sa dosc podobne.
bardziej na wypasie z roznymi fajnymi zwiazkami juz od 100zl w wzwyż... ale nie ma co popadac tez w paranoje:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak się dawkuje odżywki?

Następny temat

Plan suplementacji spalanie -> masa

WHEY premium