SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witaminy i spalacze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1057

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

21

Waga / wzrost

178 78kg

Staż treningowy

Cel cyklu

redukcja

Stosowane już wcześniej suplementy

brak

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
kwasy omega 3 dorzuc do sniadania z dala od treningu, ich dzialanie przeciwzapalne moze przeszkadzac nieco w tym okresie,
witamina d3 i k2 do posilku bogatego w tluszcze, poprawisz ich wchlanianie i bedzie si
witamina c podobnie jak kwasy omega 3 wrzuc sobie rano lub wieczorem zdala od wysilku
magnez mozesz dac okolotreningow i przed snem, ja dosc czesto stosuje duze dawki magnezu wlasnie przed treningiem wbrew obiegowej opinii nie rozluznia mnie i nie przeszkadza mi w trenowaniu jak co poniektore osoby pisza
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 27 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 85
TomQ-MAG
kwasy omega 3 dorzuc do sniadania z dala od treningu, ich dzialanie przeciwzapalne moze przeszkadzac nieco w tym okresie,
witamina d3 i k2 do posilku bogatego w tluszcze, poprawisz ich wchlanianie i bedzie si
witamina c podobnie jak kwasy omega 3 wrzuc sobie rano lub wieczorem zdala od wysilku
magnez mozesz dac okolotreningow i przed snem, ja dosc czesto stosuje duze dawki magnezu wlasnie przed treningiem wbrew obiegowej opinii nie rozluznia mnie i nie przeszkadza mi w trenowaniu jak co poniektore osoby pisza


ok, dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
jak bedziesz mial watpliwosci to pytaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z cytrynianem magnezu-proszek

Następny temat

APS Mesomorph 388

WHEY premium