SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witamina C, tabletki ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3069
Witam ! Zakupiłem kilka opakowań witaminy C. Z opakowania wynika że jedna tabletka zawiera 100mg wit C. Czyli jak łatwo obliczyć na 1g = 10 tabletek. Teraz pytanie: czy inne substancje zawarte w tych tabletkach brane w takich ilościach nie będą jakoś ujemnie wpływać na stan zdrowia ? Jest ona firmy "1x1 vitamin" 30 tabletek powlekanych.

Z Góry Dziękuje !

Ps. Przepraszam jeżeli nie w tym dziale.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26947
Nie. Ale jesli chcesz miec pewnosc to wypisz jakie to sa substancje tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3069
"Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; witamina C; laktoza; substancja przeciwzbrylająca; stearynian magnezu; składniki otoczki; hydroksypropylometyloceluloza, talk, glikol polietylenowy 6000, barwniki: E171 i E 104"

Przepisywałem ręcznie więc nie jestem pewien czy nie ma nigdzie błędu ale z grubsza to tyle z opakowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26947
Mozesz jesc. Nastepnym razem patrz zeby wiecej mg bylo zebys dziesiatki nie musial lykac ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19258
Trec ma tania witaminę c za 100 tabletek płacisz 35 zł z wysyłka a jedna tabletka to 1000mg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna + beta-alanina = ?

Następny temat

jakie białko

Fruzelina