SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam witam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten temat to jakiś żart _ jeszcze jeden gość który ma słaba genetykę, bariery, ograniczenia, i nie może nic zrobić w tym sporcie, i strasznie mu pod górkę _ ciągły wiatr w oczy tylko nie mowcie mu że to zwykły brak wiedzy i dziecięca naiwność bo to napewno nie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Ten dzial nie jest dla ludzi ktorzy maja 17 lat. Jak mialem 17 lat to na mysl o koksach robilo mi sie niedobrze. Idz na dwor, cieplo sie robi. Ogarnij sobie diete, kup kreatyne. Dopnij wszystko na maksa i wroc za 2-3 lata jak sci sie w miare hormony ustabilizuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 386
odzywek mam szafjke pełną.. tylko brak tak dlugiej motywacji gdy widze moja klate to sie odechciewa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 1615 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23367
Temat do kasacji, dawac mi admina to takie tematy beda usuwane !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7193
Odżywek szafka pełna - ja ci napiszę - o te 3/4 szafki za dużo... Z tego co piszesz można wydedukować, że jesteś naiwniakiem wierzącym w marketing firm odżywkowych oraz mity gimbusów z siłowni z przed kilku lat... Prościej - nie masz pojęcia w ogóle ani o diecie, ani o suplementacji, ani o hormonach i biologicznych procesach ludzkiego ciała, ani o ćwiczeniach fizycznych. Tu nie zrobi za ciebie roboty "dieta za 60pln" - siłownia to lifestyle - to trzeba znać, samemu, interesować się, drążyć temat i być otwartym na nowe trendy (a nie zmaknąć się w starych czasach kiedy to "na mase" było 10-10-10-8, a "na rzeźbe" 15-15-15-12).

Już w ogóle tekst "suplementuje glutaminę i carbo" - to w ogóle rozp*****la, jeżeli nie widzisz tu bełkotu to w ogóle opuść tę część internetu i czytaj dalej o żywieniu, treningu, zmień te utarte przesądy w głowie.

Moja rada - na siłce ćwicz zawsze bez planu treningowego tą klatkę to napewno pójdzie do przodu. Rób tak jak ci sygnalizuje ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
zeby robic jak sygnalizuje cialo trzeba miec umiejetnosc sluchania go, autor zdecydowanie jej nie ma. Niech juz leci jakims podstawowym sprawdzonym planem i zmienia co 4 tygodnie jak nie bedzie szlo ;) bo katowanie klaty 3xweek jak do tej pory nic nie da (tak jak i dotad nie dawalo)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mdrol-again

Następny temat

Decabol 250 + Sustanon 300 ??

WHEY premium