SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam w nowym dziale!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak
pomocniczo by na czyms bazowac oraz dokonac podstawowych odczytow-kalkulatory

pozniej tak jak mowiles
z tym ze czesto pierwotne zalozenia wprowadzone w czyn
I dajace efekty przestaja dzialac zatem nieustanna obserwacja swojego ciala, zmiany taktyki, korekty
modyfikacje poczatkowych zalozen
To tez nic niezwyklego, iz zalozenie ktore w pewnym momencie dawaly efekt po czasie nie maja wplywu na nas/cialo na nie nie reaguje ani pozytywnie ani nawet wcale

Nietety dla wielu osob nie jest to takie proste I czesto prowadzi do zawodow, zniechececenia
I spoleczenstwo wyglada jak wyglada
Brzydale I grubasy
Samozaparcie I zrozumienie to duzo ale nie zawsze
choc podstawa pozytywnego myslenia przekladajaca sie na efekt I dbanie o siebie
Natura w sensie predyspozycji do zachowania dobrej sylwetki byla bardzo niesprawiedliw.
Jednym sie udalo dla innych pozostaje to tylko marzeniem I niestety niespelnionym czesto do konca zycia
Ma to czesto negatywne odbicie w stosunkach miedzyludzkich jak I caloksztalcie egzystencji
To nie przypadek, ze ludzia wygladajacym lepiej jest latwiej w zyciu (P. Andersen)
A niektorzy maja zwyczajnie pecha
Ale % tych co od startu sa straceni przez brak predyspozycji jest niewielki zdecydowana wiekszosc moze wplynac I poprawic ogromnie duzo.
Dlaczego tak ciezko z tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.ineska.pl/trenerzy/

tutaj zarys strony
pełne wprowadzenie danych w sobote -niedziele
w poniedzalek strona gotowa
i po 2-3 dniach rozpoczynamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
mhmm wzor o ktorym mowicie jest wzorem sotosowanym od bardzo dawna co nie zmienia ze jest on dobry <ma pewne mankamenty jak kazdy wzor > i dla wiekszosci jest czytelny

We wzorze tym mamy polacznie zarowno pracy<fizyczna i umyslowa> wraz z obciazeniami treningowymi

Bardzo aktywny = 1.4 - 1.5 (Codzienne intensywne cwiczenia + praca fizyczna przez wieksza czesc dnia)

czyli najwyzszy mnoznik dla osob zarówno trenujacych 4-5<i wiecej razy> w ciagu dnia a takze pracujacych cięzko fizycznie

Aktywny = 1.3 1.4 (Codzienne intensywne cwiczenia + praca 'na nogach')

Czyli dla osob pracujacych fizycznie jak i trenujacych 3-4 razy tyg a takze dla osob pracujacych umyslowo i ciezko trenujacych 4-5 intensywnych treningow

Srednio Aktywny = 1.1 - 1.2 (Cwiczenia 3 razy/tydzień + praca siedząca)

dla osob trenujacych rekracyjnie oraz wykonujacych prace fizyczna oraz dla osob trenujacych intensywnie a pracujacych umyslowo

Nisko Aktywny = 1 (brak cwiczen + praca siedzaca)

tu chyba komentarz zbedny

Jak widac wzor jest wystarczajaco elastyczny, a pzoatym margines bledu jest akceptowalny , wazne jest bardzo to iz nalezy obserowac swoj organizm bo i tak wzor wzore a zycie zyciem, dlatego osobiscie uwazam ze jest to najprostysz i najlepszy wzor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Dzięki za szeroką odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja Ci tez zadałem pytanie
???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 921 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6365
Mnie????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 201 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1882
łooo nowy dzial orient

;)
---
Nie pisac do mnie w sprawie koksu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 189
jest po poniedziałku a strona nie gotowa :(


..wiem jestem upierdliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stona jest gotowa
ale jest problem prawny
i skarobowy

problem z przyjeciem $ od trenowanego
staram sie rozwiazać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
czołem,
ryra to już czy nie?

lessie...po prostu lessie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie kupowac sprzet na silownie

Następny temat

Od ilu sogów co ??

WHEY premium