SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam Was serdecznie - Rafał Romaniuk

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 820
Dzień dobry Wszystkim!
Jako, że przekroczyłem swoim wiekiem magiczna liczbę 35 zawitałem do tego działu. Pytanie po co? A po to żeby dowiedzieć się od Was jak radzić sobie z pewnymi niedogodnościami natury spowodowanymi wiekiem, sportową eksploatacją. Sądzę również, że sam też jestem w stanie podzielić się wiadomościami jakie zdobyłem przez 18 lat treningów.

Nie będę się długo rozpisywał, powiem tyle: od wielu lat zajmuję się trójbojem siłowym, kulturystyką i dietetyką oraz suplementacją. Startowałem w zawodach, prowadzę zawodników i zwykłych ludzi. Spotykam się z normalnymi problemami osób ćwiczących.
Zawsze twierdze, że sport to dodatek do życia a nie na odwrót.

Mam nadzieję, że ja się czegoś dowiem od Was i sam dołożę starań by podzielić tym co sam wiem.

Panowie moc jest z nami !!! I nie zjedzcie mnie żywcem bo doskonały niestety nie jestem.

Zmieniony przez - Rafał Romaniuk Iron Horse Series Team w dniu 2017-10-11 16:32:47

rafalromaniuk.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7714 Napisanych postów 28255 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 717060
Rafał -już wszystko ustalone i gotowe-zapraszam-będzie super !

Ekstra towarzystwo,ciekawe opracowania,będzie można popróbować z Monsterem i koszulkami do wyciskania

Do tego masa pamiątkowych zdjęć i filmów :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2572 Napisanych postów 6630 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 132877
Krzysztof jak zwykle pierwszy
jak On to robi
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 820
Panowie jeśli ktoś ma jakieś pytania dotyczące sportu, to odpowiem na każde bardzo chętnie a z czasem postaram się też napisać coś na siebie.

Zróbmy ładne, kolorowe kółko różańcowe

Zmieniony przez - Rafał Romaniuk Iron Horse Series Team w dniu 2017-10-11 16:37:46

Zmieniony przez - Rafał Romaniuk Iron Horse Series Team w dniu 2017-10-11 16:38:13

rafalromaniuk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2572 Napisanych postów 6630 Wiek 47 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 132877
ta fota to real
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Real, mam ich dużo...

rafalromaniuk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
no to .... zaczynam REDUKOWAC
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9204 Napisanych postów 18511 Wiek 51 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 602665
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
alez WTOPA
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 225 Wiek 52 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 18991
Witaj Rafale. Na początek zasypię cię kilkoma pytaniami.
Co sądzisz o systemach treningowych na wzrost siły mięśniowej typu Bill Starr czy strongLifts 5x5 czy są one korzystne i optymalne dla osób przed 50tką .Pytam bo spotkałem się z opinią że początkujący w średnim wieku więcej zyskają stosując stare podziały polskie z lat ubiegłych że jeden bój raz w tygodniu najlepiej w systemie 5-4-3-2-1 powoli dochodząc do swojego max w pojedynczym powt plus jeden , dwa dodatki powiedzmy przysiady 5-4-3-2-1 plus ćwiczenie "dzień dobry" 3sx6p .Jakie jest twoje zdanie na ten temat. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 433
Witam, gratuluję osiągnięć i sylwetki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1975 Napisanych postów 6006 Wiek 51 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 309554
W mordę, zawodowo nam się robi tutaj Też się przywitam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powitanie

nutloveb