SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam. Zwisajacy brzuch,jakie cwiczenia?!

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,mam 187 cm ,waga 82kg.Podczas wykonywania pompek mój brzuch niesamowicie zwisa w dół,wyglada to dosyc nieproporcjonalnie i dosyć, muszę przyznac ,denerwujace zjawisko.Jakis czas temu mierzylem zawartosc tłuszczu, wynik byl 20%.
Teraz moje pytanie: czy takowy brzuch to tylko wina wysokiego poziomu tluszczu w organizmie czy braku,czy raczej za mala liczba cwiczen na brzuch.Czy sytuacje można poprawic (przynajmniej troche )cwiczeniami czy skupić sie na diecie i sporcie (bieganie) a owy zwisajacy brzuch sam sie ujędrni gdy poziom tluszczu spadnie.?

Ps.Milej Niedzieli.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8943
Witam, nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki jesteś nie świadomy wielu rzeczy.
Po pierwsze ćwiczenia na brzuch nie spalają tłuszczu, tylko wzmacniają mięśnie brzucha które masz ukryte głęboko pod tłuszczem. A po za tym nie da się spalic tłuszczu z jednej części ciała, bo jest on spalany równomiernie z całego ciała. Zapisz sie na siłownię pogadaj z trenerem zeby ci ulozyl plan na cale cialo a nie tylko jakieś pompki. Wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, ułóż diete i wstaw wszystko do oceny w dziale odzywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście możesz także zacząć biegać (wspomniałeś to w pytaniu). Jednak zamiast truchtania i nabijaniu licznika km biegaj krótkie i szybkie odcinki np: 8x100m przerwa 2' lub 10x60m na przerwach 1 min, dodaj porządną rozgrzewkę wraz z 2-3 seriami skipów (2 razy w tygodniu wystarczy). Trening biegowy taki jak zaproponowałem znacznie szybciej wymodeluje twoja sylwetkę niż gdybyś poświecił tę jednostkę treningową na siłowni. Przy odpowiednim odżywianiu i dołączonym ćwiczeniom siłowym np 2 razy w tygodniu jestem pewny że pozbycie się brzuszka to tylko kwestia czasu (2-3 miesiące). Zanim zaczniesz biegać szybkie i krótkie odcinki musisz jednak przygotować organizm do takiego wysiłku poprzez trening biegowy gdyż bezpośrednie wejście w taki trening zbyt gwałtownie obciąży twój organizm co spowoduje dość szybko kontuzje. Ale także bez treningu poprzedzającego nie dasz rady w odpowiednim szybkim tempie przebiec całość odcinków.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bangkok-pharma

Następny temat

Co z regeneracja przy zmianie planu

WHEY premium