SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam. Parę Pytań co do A6W ! Pomocy :D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Witam wszystkich ma parę pytań co do znanego treningu na mięśnie brzucha jakim jest "aerobiczna szóstka wejdera "
1.jak powinienem robić te ćwiczenia : czy ( 1 - ćwiczenie 6 razy 2 ćw - 6 razy 3 - 6 razy 4 - 6 razy 5 - 6 razy 6 - 6 razy ) czy może ( 1 ćwiczenie - 1 raz 2 - 1 raz ... 6 ćw - 1 raz i tak 6 takich jakby serii )??
2. czy przy robieniu tych brzuszków powinienem mieć jakaś specjalna dietę ?
3. czy oprócz tego robić jakieś inne ćwiczenia na brzuch ?

Iksde

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
( 1 - ćwiczenie 6 razy 2 ćw - 6 razy 3 - 6 razy 4 - 6 razy 5 - 6 razy 6 - 6 razy )
Bez ujemnego bilansu kalorycznego efektu nie będzie
a6w optymalnie jest robić bezpośrednio po zwykłych aerobach - bieganie,rower, pływanie

Zmieniony przez - jogger w dniu 2012-05-17 15:15:34

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2132 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9856
Ja tam zawsze robiłem te 6 ćwiczeń po kolei tyle razy ile pisze (6-24)x3...

http://www.lesnachata27.pl/
Domek w Chodlu do wynajęcia, tani nocleg nad zalewem w Chodlu !

"Wygrywa tylko ten, co ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć..." - Napoleon Hill
http://www.rundamian.pl - Blog o bieganiu naturalnym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 835
Aby prawidłowo wykonać musisz zrobić po kolei ćwiczenia po 6 powtórzeń (w przypadku uginania do jednej nogi potem do drugiej wychodzi 12!!!ważne!)to 1 seria . W następnych dniach czekasz 1-2 minuty po pierwszej serii i wykonujesz drugą potem znów 1-2minuty i trzecia.

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
Widzę,że szóstka nadal w modzie.Pamiętam jak robiłem ten trening 3 lata temu, to wszystkie serie praktycznie bez żadnego odpoczynku.Jak widać wszystko jest możliwe,tylko trzeba być upartym.:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejna NUDNA dieta na mase :D

Następny temat

sprawdz moją dietę

WHEY premium