SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam. Mam prośbę.....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich. Proszę o pomoc. Chciałbym spróbować mety. Mam na myśli polską. Nie brałem wcześniej sterydów i nie mam skąd ich dostać. Jeżeli ktoś może mi pomóc lub dać jakiś namiar będę wdzięczny. Prosze napisać na maila. Wiem, że koks to nic dobrego i wiele osób zaraz będzie mi odradzało bym nie sięgał po to. Ale łatwo się mówi jak ktoś ma już jakąś masę ciała. Ja mam 26 lat i wciąż jestem b. chudy. Próbowałem już różnych odżywek i starałem się jeść dużo ale rezultatów nie było. Zależy mi na tym by choć trochę przytyć i prosze o pomoc w dostępie do polskiej mety lub innych tego typu środków. Wolałbym raczej tabletki nie zastrzyki. Pozdrawiam i dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Jeżeli naprawedę "dużo jadłeś", próbowałeś "wszyskiego" to znaczy, że Twoja genetyka nie predysponuje Ciebie do "wielkiej" masy.
Koks też Ci tu nie wiele pomoże, a wręcz nic.
To nie jest jakiś cudowny środek od którego mięśnie u każdego rosną jak grzyby po deszczu.
Podstawą są jakieś predyspozycje genetyczne, których Ty (jeżeli naprawdę "wszystkiego" próbowałeś) nie masz.
Przepraszam, że może tak ostro, ale nie jestem zwolennikem teorii ala "Muscle":
Mam 18 lat, ćwiczę rok i nic mi nie urosło.Krzyś. Odp. "Muscle": słaba dieta, kup kreatyne Olimpu to Ci urośnie.
Pomyśl nad zmianą sportu na inny, jednak jeżeli przemyślisz sprawę i znów Ci wyjdzie żeby przywalić mietka, to po pierwszych 2 tyg. stosowania powinieneś mieć jakieś rezultaty, jeśli nie będziesz miał to odstaw, bo jest tak jak pisałem wyżej.
Pozdrawiam.

POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlaściwie to nawet nie zależy mi juz tylko na samej masie mięśniowej. Po prostu chcę przytyć i nabrać chociażby masy ciała. Nie muszą to być same mięsnie. Jestem naprawdę b. szczuply i mam już tego dość. Żadne ubranie nie leży ładnie na mnie, wkurza mnie ustępowanie miejsca osiłkom i miśkom - wydaje im sie czasem że są niewiadomo kim. Czy ktoś może mi coś doradzić i zaproponować. Kto pomoże mi dostać mete lub cos innego. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 414 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9428
Odwiedz dzial odzywainie - jak chcesz przytyc

jak sie lekasz miskow to zapisz sie na jakas sztuke walki, nie laduj sie sterydami

"Walcz by wygrywac"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Mawek odezwij sie do mnie =].... mozemy pogadac =]

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co sadzicie o : Stanabol (stanazolol) British Dragon 5 mg 100 tabletek ?
Prosze o wypowiedzi - bede wdzieczny gdyż rozwżam to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
znam ludzi ktorzy biora mlekopan podobno sie grobnie w oczach,nigdy nieprobowalem ale wiem ze daje sie to swiniom by je utuczyc pozdrowionka!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Od stanabolu Ci masy nie przybędzie zapomnij o tym. To siła i rzeźba....ale przecież rzeźbić to się chyba nie chcesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam pomocy

Następny temat

Tesc prop

WHEY premium