SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam,Prosze o Pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Na Wstępie Chciałbym wszystkich Was powitać.
Jestem tu nowy.
Mam na imie Piotrek i mam 19 lat.Razem z moim bratem ostatnio postanowiliśmy że pasowało by się wziąść za siebie,i fajnie by było nabrac troszke mięśni,żeby jakoś wyglądać.Bo wszyscy naokoło ćwiczą,pakują itd....

No więc chcieli byśmy uzyskac porade co i jak konkretnie robić,żeby były jakies rezultaty
Nie mamy wielkich wymagań...
Od razu piszę,że nie chcemy wyglądać jak Pudzian ani tym podobne,chodzi o tzn lekkie rysy mięśni,żeby mozna było ubrac bardziej obcisłą koszulkę i wyglądać jakoś męsko....

Głównie chodzi nam o partię ramion,czyli jakiś skromny bicepsik,klatę żeby miała jakąś ładną rzeźbę no i ewentualnie jakiś kaloryferek na brzuchu.
Od razu zaznaczam tez,że nie chcemy jakiś Meeeeegaaa efektów,więć nie oczekuje tu odpowiedzi typu kup takie prochy i takie.
Nie chce kupowac żadnych prochów,a ni stosowac jakiś wymagających diet jak dla odchudzających się kobiet.
Chce zebyście podkreślili i zwrocili uwagę na to co przyniesie wyżej opisane efekty.
Wiem że mozna tak...i że bez chemi się obejdzie,nawet jeśłi trzeba ciężko ćwiczyć!

Opisze troche parametrów:
Ja:Wiek 19 lat,wzrost 170 waga ok 60kg
Brat:wiek 14lat,wzrost 140 waga ok40kg

Bardzo prosze jak i co ćwiczyć,jakie ćwiczenia wykonywać,ewentualnie czego jesc więcej,na co zwrócić szczególna uwagę...
Z góry dzięki za wypowiedzi i cenne porady :)Pozdrawiamy

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19/14

Waga: 60/40

Wzrost: 170/140

Cel treningowy: biceps,kaloryfer,klata

Staż treningowy na słowni: -

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): coś się znajdzie

Dieta: Brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9261
Co trzeba zrobić aby osiągnąć efekty ?
1.Ćwiczyć CAŁE ciało
2.Jeść wartościowe posiłki (nie fast foody i inne gówna)

ułóż sobie FBW
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html
jeśli nie masz na tyle sprzętu do zerknij do działu trening w domowych warunkach.
co do diety poszukaj sobie 10 wskazówek żywieniowych.
dieta to sposób odżywiania nigdy nie patrz na nią przez pryzmat diet "odchudzających" w pismach dla kobiet :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6
Całe,ale może mi ktos napisać jakie konkret ćwiczenia,ile tego i jak wykonywać?
Fast foodów nie jadam:D
A co do diety chodzi mi o to aby jeść normalnie dalej,tylko np dodać do tego artykuły które moga pomóć,a nie żeby wyeliminowac to to i to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9261
Zrozumiałeś cokolwiek z tego co ci napisałem ? Wszystko ci podałem teraz czytaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Postaraj się o gryf przynajmniej 140cm, dwa handelki, ławkę do klatki i obciążenie, pass też by się przydał.
Masz już klika gotowych planów treningu na forum. Bardzo ważna jest dieta wysoko białkowa i węglowodanowa, bo bez tego mięśni nie zbudujesz oraz przynajmniej 8h snu na dobę.
Białko: 2-2,5g/kg masy ciała
Węglowodany: 5-6g/kg masy ciała
Tłuszcz: 1-1,5g/kg masy ciała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przysiady - problem

Następny temat

Plan do oceny(masa)

WHEY premium