SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wioślarz. Czy dobry na odchudzanie???

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Witam pytanie jak w temacie. Mam 23 lata i sporą nadwagę a z powodów zdrowotnych(pogruchotana łękotka)bieganie i inne aeroby są. wykluczone.Stad powstała taka myśl że może sposobem na utratę zbędnych kilogramów mógł by być właśnie wioślarz. I tu właśnie pytanie do was specjalistów czy trening na takim właśnie sprzęcie połączony z odpowiednią djetą może przynieść zadowalające efekty?
Ewentualnie jeszcze ćwiczenia brzucha na takiej ławeczce ABKING PRO???

Z góry dziękuję za wasze opinie i proszę o jakieś wskazówki.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 2238 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60461
Wprowadź dietę i ćwicz.Najważniejsze,żebyś się ruszał.Pozdrawiam.
1

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 385
Na wioślarzu też pracują kolana, i pracują ostro. Jeśli masz problemy ze stabilnością stawu kolanowego to zalecam pływanie bo najmniej obciąża stawy. Co do brzucha to w cudoławeczki nie ma co liczyć najlepsza w mojej opinii jest mata/koc/podłoga oraz drążek.
Najważniejsze dieta, dieta, dieta.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42
Tak wiem ze kolana pracuja ale próbowałem cwiczen na wiosłach i nie było tak z nimi zle. Pływanie(basen)odpada z braku czasu (w miejscowosci w której mieszkam nie ma basenu a na dojazd do najblizszego brak czasu)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o pomoc-ćwiczenia na górną część brzucha

Następny temat

Trening do poprawy

aerofull