SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Na filmiku dobrej jakość ,sylwetki robią jeszcze wieksze wrażenie
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Dokładnie zdjęcia, a filmik zupełnie inna bajka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 144 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64597
Gratulacje jeszcze raz i wiele razy :) Mega skromność w filmiku zresztą jak na co dzień! Ale Michał uwierz w siebie! Pokazałeś że jesteś w stanie zrobić o wiele więcej niż myślisz! Zacznij doceniać siebie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Gnidusek ja byłem w szoku ze on w ogóle chce ze mną gadać o czymś xD haha
A stresowalem sie jak glupi xD

Mesja, Wojtek dziękuję i zgadzam sie no a mój kalkulator (telefon) robi takie zdjęcia że szkoda gadac, ogolnie tomix tez podszedł i mówił że na żywo robię większe wrażenie niz na fotach z piwnicy więc chyba nie jest tak źle, ucieszylo mnie to ;)


Julka jeszcze raz dziekuje Ci ;)
No taki jestem i tego nie zmienię bo nie umiem... nigdy super pewny siebie nie bylem i pewnie zostanie mi to do konca zycia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
Tak więc wczoraj powrót do domu a dzisiaj już powrót do swojego jedzenia zycia i rutyny która lubie ;)
Na wadze dzisiaj 100,9kg czyli najniższa jak do tej pory bo nawet niżej niż na wrażeniu w Sopocie xD
Cardio wrócę sobie do 40min póki co i szamy jaka była przed bps i tak do końca tygodnia.
Treningi tez powrót do starego treningu z tym ze powrót tez do objętości z początku tego treningu jak i obciążenie na ten tydzień jeszcze zanizone i z zapasem 1p w ciężkich bojach a rozpietki itp normalnie do upadku pewnie polecę ;)
Ale to jeszcze opisze na treningu ;)
Dzisiaj poleci klatka + ręce. Ogolnie nogi w tym tygodniu jeszcze odpuszczam, zrobie je albo w niedziele albo poniedziałek dopiero ;)
I to tyle na start ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Powtórzę raz jeszcze tutaj- sylwetka na filmikach/scenie jeszcze lepsza niż na fotach w dzienniku!
Bardzo dojrzała i twarda, widać, że budowana na ciężkich bojach, nogi fenomenalne.
Jak patrzę na Waszą trójkę z Adamem i Przemkiem, to aż się micha cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No bez kitu mega mega mega
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Czawaj dziękuję raz jeszcze!
Ja jestem w szoku ile pozytywnych wiadomości dostaje odnośnie sylwetki itp. Serio dla mnie jako takiego szaraka to jest cos niesamowitego!

Tobiasz nawet nie wiesz co sie dzieje cały czas w mojej głowie, po tylu latach w tej piwnicy i jechaniu cały czas na tyle na ile mogłem.

Wiem ze ludzie mogą mówić ze to Sopot, słabe zawody, jedź na pca, npc, ifbb to Cie zjedzą. Pewnie tak, ale dostałem swoje 5min z których sie mega cieszę i dziękuję :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
My raczej twierdzimy ze stać Cię na więcej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870173
Nie chce zabrzemieć, że jakoś nas wychwalam, ale każdy kto oglądał, chyba nie powie że to był tylko jakiś Sopot, bo poziom myślę że był na prawdę wysoki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium