SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Lecisz z tematem, jest wzorowo. Usmiech przykleić jeszcze i niech nie znika do końca pobytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nagle łapy lepsze. Dobry byk
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dziękuję wszystkim! Serio czuje sie tu swietnie, widzialem sie z Matim, dziękuję Ci za wymiane zdań i miłe słowo! Super było Cię zobaczyc i poznać na żywo, przed biedronka widzialem sie tez z Damianem Bobrowskim super sprawa dla mnie! Jezeli czyta tutaj jeszcze to również dziekuje, kolejna osoba z forum to gnidusek i jego dziewczyna! Dzięki za rozmowe i widzimy sie jutro jeszcze!
Później Beatrycze, zawodniczka bikinii od Adama z którą wbilem do Adama i Daniela Malca, meeeeegaaaaa! Adam na żywo jest niesamowity! I co za gość! Mega dosłownie, później wbił jeszcze Maks Przybylski do Adama również mega jest poznać na żywo!
Nooo dzisiejszy dzien ti cos pieknego! Jestem juz spelniony! Tyle ludzi!
A co dopiero będzie jutro! Jestem w niebie doslownie!
Czuje ze jestem tam gdzie powinienem być i wśród ludzi z pasją taką jak ja!


Tego nie idzie opisać co teraz czuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Trzymam kciuki. Kawał dobre roboty.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
dokładnie, to jest energia !! :) tak trzymać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
winterR
Dziękuję wszystkim! Serio czuje sie tu swietnie, widzialem sie z Matim, dziękuję Ci za wymiane zdań i miłe słowo! Super było Cię zobaczyc i poznać na żywo, przed biedronka widzialem sie tez z Damianem Bobrowskim super sprawa dla mnie! Jezeli czyta tutaj jeszcze to również dziekuje, kolejna osoba z forum to gnidusek i jego dziewczyna! Dzięki za rozmowe i widzimy sie jutro jeszcze!
Później Beatrycze, zawodniczka bikinii od Adama z którą wbilem do Adama i Daniela Malca, meeeeegaaaaa! Adam na żywo jest niesamowity! I co za gość! Mega dosłownie, później wbił jeszcze Maks Przybylski do Adama również mega jest poznać na żywo!
Nooo dzisiejszy dzien ti cos pieknego! Jestem juz spelniony! Tyle ludzi!
A co dopiero będzie jutro! Jestem w niebie doslownie!
Czuje ze jestem tam gdzie powinienem być i wśród ludzi z pasją taką jak ja!


Tego nie idzie opisać co teraz czuje!


To już wiesz czemu warto jeździć na ustawki treningowe czy nawet wspólne treningi w mniejszym gronie ;) już nie wspominając o zawodach. Kilka czy nawet kilkadziesiąt osób z tą samą zajawka itp

Jak się uda i nic się nie popierdyoli, a końcem sierpnia będę miał więcej czasu to napewno będę chciał u siebie taka ustawkę zorganizować bo przez tego wirusa to już z dobre 1.5 roku nic nie było.

Zaj**sice czytać u ciebie że jesteś tu gdzie powinieneś.


Powodzenia jeszcze raz na jutro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Z rana tak to wyglądało, zjadłem to co na relacji na insta wstawilem i tyle. Wczoraj chyba ponad 1k wegli tez wpadlo bo 120 120 120 150 180 200 160. To 1050g jak dobrze licze.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106162
ładnie weszło
do zobaczenia na weryfikacji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium