SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3185706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
prz1993
To pisz jak czlowiek że gh weszło, a nie tu rozkminy że 4kg w górę od kataru poszły


Haha, za chwilę już by każdy leki na zatoki wypisywał, laryngologow polecal, a tu zwyczajna czerwona insulinowka i kilka kresek i mamy przyczyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
to GH odpaliles?

no to nie wiem czemu się dziwisz, że waga poszła do góry, a tu rozkmina ode mnie na poprzedniej stronie, że stan zapalny po inj, bo sam tak nie raz miałem i też waga kilka kg potrafiła skoczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hej ale ja wcale nie pisalem ze mam rozkmine :p pisalem ze wylane mam na to xD
Ale zatoki tez męczyły no i stan zapalny tez jeszcze mam :p

Tak weszło gh, miałem w domu 36iu apteki więc to poszło póki co, od tamtego poniedziałku zacząłem bić. Jak ta apteka mi sie skonczy to imperial wchodzi.

Waga dzisiaj 118,9kg więc chyba juz przestała rosnąć na szczęście. Póki co to właśnie nawet kostki na nogach mam opuchnięte tak ze ich nie widac, nie wiem czy Wy też tak mieliście od gh.

Od dzisiaj też zmiany w szamie, 80g wegli w dół w dt i 60g wegli w dół w dnt.
Cardio dalej bez zmian ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Noo to teraz wszystko jasne z tą wagą hahaha

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wkoncu. Tak się przykladasz ze to gh dawno powinno iść. Wiadomo jak jest ale dobrze ze się udało zorganizować kwit. Rosnij zdrów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tak mnie korcilo juz od dawna ze szok. Chciałem zobaczyć jak to jest. Teraz redu, mase i redukcje kolejna chce właśnie być na gh i ocenić sobie co i jak.
Dziękuję, oby wszystko szło jak należy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Unormuje się ją jak pierwszy raz zacząłem to po 2 tyg już było ok, a początek taki ze ciężko sztangę było w dlonaich utrzymać bo drętwiały. Potem już co kolejny raz to nie było takich slajdów, przecierpisz raz i z bani xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No to gitara :P drętwienie w sumie najbardziej w nocy czuję, na treningu nawet spoko. Wczoraj to mnie te nogi zdziwiły a tak czułem jak zakładałem buty że coś ciasne się zrobiły, w pracy też siedziałem całe 8h więc też tam ta woda podeszła a jak do domu wróciłem to zdziwko co to się podziało xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
A jednak bez tragedii i zrobiłeś te nogi Ja przymusowy off, bo takie osłabienie

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium