SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3184658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Napomkne do wczesniejszego tematu. Gh to napewno game changer ale tez nie jest to nie wiadomo jakie cudo. Z twoja dyscyplina i zaangazowaniem grzechem by bylo nie sprobowac Probowalem dawek od 3 - 10iu i wiadomo im wiecej tym lepiej ale koszta zaj**iste. Teraz lece 3iu i regeneracja lepsza, sylwetka pelniejsza i ogolnie czuje sie bardzo dobrze. Wole jednak mniej towaru a dac GH jak walic w gramach ale to moje zdanie tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25393
Mógłby sie rozbić TIR z naczepa pełna gh obok mojego domu :D podzielił bym się
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Kamil wiem, mnie też cały czas zastanawia co by było gdyby ;p ale jak coś to po redu tak jak pisałem i wtedy żeby wykorzystać to wszystko w 100% to nie wiem czy bym nie wrócił do Adama. Ale to tak jak piszę, wszystko wyjdzie w praniu bo jak jeszcze bardziej mi się zmienia priorytety to nie wiem co będzie ;p
Póki co tak jak pisałem lecę tak jak jest ;p

Eagle to by było coś pięknego :D haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869949
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Haha dowalil :D ale na szczepionce tez pewnie bysmy zbili troche monetek to na gh by było :D haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
No w niemcowni nic sie nie rozbije bo politycy przespali i sa w ciemnej dupie Merkelowej odp*****la, powiedziala ze koniec pandemi bedzie jak ona powie ze jest koniec tak wiec troche w piwnicy posiedze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Dobrze ze ja do piwnicy przywyczajony, w zamrazarce okolo 35kg kury a w szafce 40kg ryzu xD niech sie dzieje co chce :D haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25393
Ryż i kura mój ulubiony posiłek powaga
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Gugcio
No w niemcowni nic sie nie rozbije bo politycy przespali i sa w ciemnej dupie Merkelowej odp*****la, powiedziala ze koniec pandemi bedzie jak ona powie ze jest koniec tak wiec troche w piwnicy posiedze


a tam cały czas silki pozamykane?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium