SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3180940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Wiem, że troche zbyt dosadnie(a ten most to taka przenosnia więc looz) ale Panowie-gdy piszecie ze nie pokazalibyscie się na plaży wyglądająv tak jak wygladacie no to... Sorry, coś jest z deklem grubo nie tak


Zmieniony przez - opalinho w dniu 2021-02-06 12:44:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237842
Ale przecież ja nie napisałem że ze mną jest ok :D
Przecież na forum już chyba wszyscy wiedzą jaki jestem zfixowany na punkcie tego sportu :D
Ale mi się dobrze z tym żyje :D kocham moje życie, pasję i to co robie mi nie przeszkadza a cieszy :D
Czuję się spełniony :D

To wolę się czuć spełniony mając grubo z deklem nie tak :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Spoko, ja Cie za to nie ganie. Wyraziłem moje skromne zdanie. Zawijam wrzucać węgiel. Piona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237842
Luźno :P Ja też otwarcie mówię jak ze mną jest a nie ściemniam ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Dla mnie jest sztos, jedyne „ale” można mieć do góry(względem czwórek :D) ale tutaj kwestia czasu i będzie pełny pakiet ^^


Zmieniony przez - M.I.C.H.U w dniu 2021-02-06 13:17:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237842
Tutaj masz racje a najbardziej ręce ;p z tą górą cały czas walczę, dlatego też nóg nie tyram jakoś mocno.
Siadać lubię i bić rekordy więc tam klamot leci ale cała reszta jakbys zobaczył to niby robiona do odcięcia zawsze ale to już kosmetyka w porównaniu do siadów :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
W końcu góra ruszy i będziesz zadowolony chciciaz w tym sporcie zawsze będzie mało xd
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michał wyglądasz bardzo dobrze,.wiadomo nie jesteś może zbyt estetycznym zawodnikiem ale cały rok bf masz dobry, dowalisz gore jeszcze trochę jak wyżej zostało wspomniane to bedzie kosa. A co do zawodow. To moim zdaniem jak lekko ogarniesz głowę to i bez bpsu wyjdziesz wyjdziesz pregami na dupie. Szkoda nienwyjsc tym bardziej że tak czy tak będziesz redukował:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Z fixowany na sport to jedno a co ma do tego ściągnięcie koszulki przy ludziach ? Złotej erze też byli z fixowani a potrafili się pokazać bez formy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Pamiętam jak jeszcze Nowotarski trenował i był nad morzem to poodbno w pokoju się zamyakl i na plażę nie wyszedł bo formy nie miał a on doj**any zawsze mega był xD a co do zawodów osobiście Michał uważam że jeśli tak profesjonalnie podchodzisz do tematu bo tak jest to powinieneś wystartować i nie czekać na nic. No z takim przekonaniem że jest źle to nigdy nie wyjdziesz bo nigdy idealnie nie będzie;) poza tym takie zdj a scena to dwa różne oblicza, do tego dochodzi obycie ze scena, co start to jesteś pewneisjzy siebie a tu może być tak że w końcu będziesz uważał że forma jest godna startu ale braknie doświadczenia i bedzie kiszka;) plus to co Ci kiedyś pisałem nawet jak wyjedziesz na scenę a nie daj bóg nie wyjdzie po myśli to co myślisz że ktoś się od ciebie odwróci? Nie będa cię już obserwować itp? Wstydu sobie narobisz? No nie ;) Dla mnie nawet jakbyś był ostatni to by nic to nie zmieniło co myślę o tobie itp ;) a ci co by się odwrócili to h** z nimi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium