SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3185709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiesz idę na cardio i na nim mnie hipka nie łapie więc jest ok.
Myślę że te 10 oczek może przekłamywać. No ale tak jak piszę nie mam zielonego pojęcia :)
Co do mimetyków to leci 200ug chromu i 500mg berberyny do ostatniego posiłku i tyle.
A insa tylko po treningu do 180g węgli 7.5iu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
O kurde.... no to teraz mam ochotę tylko w kosz wrzucić ten gluko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870108
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No widac jaki dobry :D hehe

A co do insy to ja nie mam pena do insy tylko trzykawki insulinowe. 1kreska 2.5iu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870108
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
winterR
No widac jaki dobry :D hehe

A co do insy to ja nie mam pena do insy tylko trzykawki insulinowe. 1kreska 2.5iu


Wystarczy się przejść po aptekach z wkładem i za free dostaniesz, a na alle.. też grosze kosztuje, a wygoda kosmiczna
2

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
shinare
winterR
No widac jaki dobry :D hehe

A co do insy to ja nie mam pena do insy tylko trzykawki insulinowe. 1kreska 2.5iu


Wystarczy się przejść po aptekach z wkładem i za free dostaniesz, a na alle.. też grosze kosztuje, a wygoda kosmiczna


Serio? muszę spróbować :D może naciągnę jakąś aptekę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Nie mam dostępu do innego glukometra, nie mam Pena... - to nie dianabol z Tajlandii tylko ogólnie dostępne produkty. Ty sobie życie utrudniasz, ja prdl. Wchodzisz na allegro i kupujesz-accu check z paskami, Pena albo tak ja, jak zagadasz to w aptece też dostaniesz, nawet glukometr... Wez z tej piwnicy się rusz gdzieś w internety albo do miasta a nie tylko do pracy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Grzesiu dziękuję że mi wytłumaczyłeś :) bo ja jeszcze średniowiecze :D i tak jak piszesz życie sobie tylko utrudniam :D

A wiesz co? to że tak mi pokazuje glukometr to nie znaczy że mam lecieć i kupować następny bo o jejku, bo wylane mam w ciul na te wyniki cukru. Jakbyś śledził cały czas to byś wiedział, glukometr załatwiła mi babcia i paski za free dlatego sobie sprawdzam, gdyby mi nie załatwiła to miał bym na to wylane w opór na poziom cukru itp. a że sobie sprawdzam z ciekawości to moja sprawa. a waha się ciągle od 60-70 więc na bank mam norme to po jakiego diabła mam lecieć i szukać innego?

Kolejna sprawa Przemek zapytał się jak odmierzam to 0.5iu to grzecznie odpisałem że insulinówką walę i nigdzie nie pisałem że jest mi z tym źle czy niewygodnie i że to dla mnie problem bo jakby był to już bym dawno sobie kupił a Ty wnioskujesz cały czas po swojemu i jakieś niedomówienia.
Stary nie przeszkadza mi to czy walnę inse z insulinówki czy z pena, jeden uj... ta sama insa pod skórą, od zawsze tak robię i mi z tym wygodnie.

A no i sory że kurcze nie jestem taki miastowy jak Ty, tylko z wiochy i z piwnicy. Życie.
Także ja sobie problemu nie szukam.


Zmieniony przez - winterR w dniu 2020-11-02 11:04:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium