SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
już kiedyś właśnie czytałem o tym na necie i dużo ludzi narzekało na niego no ale mówię kit, za darmo dostałem i paski też to nie ma co narzekać. ale mam to na uwadze. może kiedys uda się sprawdzić pomiar z jakimś innym glukometrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Szama od dzisiaj na kolejny tydzień
No teraz to juz zacznie iść xD hehe


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
na ostatni dałbym kurę, a dwa pierwsze z WPC jak musi taki schemat iść. Może to pierdoła, ale zawsze na ostatni posiłek dać lepiej wolniejsze białko, żeby aminki dłużej się uwalniały i krążyły we krwi, bo w końcu trwa post. A nawet jak ma to dać 0,1% to właśnie na Twoim etapie bazuje się na takich ułamkach sumując je i wypracowując jakiś efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25481
Wojmir28
na ostatni dałbym kurę, a dwa pierwsze z WPC jak musi taki schemat iść. Może to pierdoła, ale zawsze na ostatni posiłek dać lepiej wolniejsze białko, żeby aminki dłużej się uwalniały i krążyły we krwi, bo w końcu trwa post. A nawet jak ma to dać 0,1% to właśnie na Twoim etapie bazuje się na takich ułamkach sumując je i wypracowując jakiś efekt.
Mam nadzieję że trolujesz z nudy..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Eagle13
Wojmir28
na ostatni dałbym kurę, a dwa pierwsze z WPC jak musi taki schemat iść. Może to pierdoła, ale zawsze na ostatni posiłek dać lepiej wolniejsze białko, żeby aminki dłużej się uwalniały i krążyły we krwi, bo w końcu trwa post. A nawet jak ma to dać 0,1% to właśnie na Twoim etapie bazuje się na takich ułamkach sumując je i wypracowując jakiś efekt.
Mam nadzieję że trolujesz z nudy..


troluje, żeby pana eksperta sprowokować do takiej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
popuri
Prosto i skutecznie :)

Ja tam lubię swój ryż :D nie wiem mogą sie wszyscy śmiać ale mi smakuje. Zmieniam przyprawy i warzywa i juz inny smak.

A w pierwszym czasami leca jaja z whey. Albo orzechy :) no albo oliwa właśnie albo lniany z apteki :) albo mieszanka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
Dzisiaj waga po dnt 96,5kg
Cardio: OFF
Siłowy: Plecy

No to chyba w tym tygodniu zacznę już w końcu tą masę :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Z tym glukometrem to jak już Ci z rok temu mówiłem. Jedziesz do labu badasz wychodzisz sprawdzasz swoim i wiesz co i jak. To ze 50 osobom zakłamuje nie znaczy ze tobie tez. Glukometry maja tolerancje ogromna i mogą przekłamywac jak masz w instrukcji o 20+ oczek. Ale jeżeli co rano masz podobny cukier to mierzy rowno tylko moze np podawać wynik o 10 czy 20 za mały co sobie możesz sprawdzić badaniami i potem zawsze dodać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tak też zrobie jak pojadę na badania, tylko niech trochę te obostrzenia zluzują bo teraz to parodia. A i tak w planie mam się przebadać, w sumie podstawy no ale chciałem iść do lekarza i chociaż krew, alat, aspat, cholesterol i te same podstawy wyciągnąć od niego do tego ft3, estro, prolke, cukier i potas sprawdzić :)
No ale wiadomo jak lekarz teraz przyjmuje.
Wcześniej dałem dupy bo sprawdziłem w domu i później po 1h około jak zajechałem do labu to tam badałem więc lipa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium