SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3161419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
od Marca 2016


Zmieniony przez - winterR w dniu 2020-10-18 14:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
tric bokiem Twoja koronna poza to napewno, bo naprawde super sie prezentuje ;) a myslę że idzie z niej jeszcze cos wyciągnać w sensie bardziej zrotować bark "w nasza stronę" i dwugłowy tak samo przez co wyszedl by wiekszy ale ogolnie forma fionalna super, trzeba było sie łądować wczoraj na te zawody co były chyba wbbf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21419 Napisanych postów 30697 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869191
Można wiedzieć czemu już nie z Adamem? Ogolnie mega robota, różnica ogromna a tylu kg roznicy nie widać. Imo teraz ciagle skupiać się na rękach, i tej grubości plecow bo na środku zupełnie pusto. Poza tym sylwetka ładna i kompletna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
Mariusz będę cały czas szlifować sobie pozowanie :) nawet sam dla siebie bo wiadomo jak to na masie ale teraz póki jeszcze idzie i mobilność w miare jest to będę działał nad tym :)
Co do startu to juz pisalem :)

Przemek dziękuję będę działał dalej nad tymi rękami i ogólnie góra ciała. Nogi teraz przez caly okres masowy są robione raz na 2 tygodnie :)
A co do współpracy z Adamem to przez ponad 4lata wiele juz mnie nauczył i podejścia do sportu i ogólnie pracy nad sobą na wszystkich płaszczyznach.
Gh i innych peptydow itp na oczy nigdy nie ujrze więc i tak będę kręcił sie wokół podstaw :)
I ogólnie dochodzi jeszcze do tego kilka spraw osobistych o których wie Adam i ja :)
Ogólnie ja jestem mega zadowolony ze współpracy i tak jak pisalem Adam jest moim pierwszym i ostatnim trenerem. Więc do nikogo innego nie idę żeby tez ktos nie pomyślał, działam sobie na własną rękę a jak sylwetka nabierze jakiegos rozmiaru godnego sceny i rywalizowania o top3 to wtedy wrócę znów do Adama z myślą juz o starcie.

Miałeś Przemek racje, ja tez nie umiem czegoś robic na 80-90%. Zawsze 100% i to samo chodzi o starty, zrozumiałem już to, nie chce wychodzić "dla siebie" chce wychodzic i walczyć o top3 może to i puste i żałosne ale to jest fakt, nie po to trzymam sie wytycznych zawsze na 100% nigdy nie cheatuje, nie wsadzam do pyska tego czego nie uznaje za sluszne zeby wychodzić z myślą zeby wyjść dla fanu.
Chce być najlepszy i tyle.
Dopóki nie będę miał takiej pewności siebie ze mogę walczyć o top3 to nie wychodzę i niech każdy pisze i mysli o mnie co chce.
Ja ze swojej strony dam z siebie jak najwięcej potrafie dac a jaki efekt to przyniesie to zobaczymy. Nie pisze ze teraz to dowale bo nie dowale bo nie przeskocze pewnych rzeczy ale chce poprawić proporcje. Zeby tez nie bylo za kazdym razem wow ale nogi. Tylko wow ale proporcje i przyjazna dla oka sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385408
Jak chcesz walczyc o top 3 to musisz zapoznać sie z gh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21419 Napisanych postów 30697 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869191
E tam, nie musi

Ciesze sie z tego co napisałeś. Moze powoli zaczynasz bardziej w siebie wierzyć, a to tez juz czesc sukcesu. Powoli rob swoje, to Ty musisz czuc sie gotowy, choćby Ci i jeszcze więcej osób pisało, ze robisz błąd nie startując.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
Będę mocno kibicował Ci podczas okresu masowego! Z Twoją zawziętością to kwestia czasu po prostu i poprawisz wszystko to co chcesz!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Szanuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393369
Niby spoko,bo wiadomo chcesz walczyć o najwyższe cele ale skąd możesz wiedzieć czy tam nie powalczysz jak z nimi nie staniesz na scenie ?
A nie znam kulturysty który jest zadowolony z swojej formy gdy ocenia sam siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
Dzięki chlopaki :)
Ja dalej robie swoje i sie nie poddam :)
Rutek jezeli bez gh sie nie da no to odpowiedź jest prosta i wszystkim znana xD hehe

Przemek dokładnie, tutaj nie ma co wiecej dodawać, zrobię jak zawsze co w mojej mocy i tyle :)

Robert i Tobiasz dziekuje

Damian może i masz racje ale ja i tak swoje zrobie i po swojemu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

WHEY premium