SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Standardzik :D ale warzywa też jem :D


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jeśli już zdecydowałes, że zawodów teraz nie będzie... To warto kręcić aż godzinę tego cardio dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tak warto.... A co to za różnica czy sa czy nie? Myślisz że to coś zmienia w moim podejściu do zarobienia formy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Lepiej Michał odpal wrotki jedź się nawp.... alaj i od razu 10kg do góry co tam już kilka tygodni przygotowań xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No jasne! Bo przecież nie startuje to po co trzymać miche i kręcić cardio...
Nie czaje tego serio, szacun dla wszystkich ale kurde teksty ze nie startujesz to po co tyle cardio, albo tyle zapierdzielania w plecy?
Sory to albo to robisz z pasji tak jak ja niezależnie czy skończy sie to startem czy nie albo lepiej to olej i już.

Ja juz kiedys pisałem, czy startuje czy nie to wszystko robię tak żeby wykręcić swoją zyciowke. Nie o to w tym chodzi? Bycie lepszym od samego siebie z sezonu na sezon niezależnie czy sie startuje czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Babs1994
Lepiej Michał odpal wrotki jedź się nawp.... alaj i od razu 10kg do góry co tam już kilka tygodni przygotowań xD

Nie miałem tego na myśli więc daruj sobie.

Michał, ok. Rozumiem. 7x60 to dosyć sporo i dlatego zapytałem. Udanej niedzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
winterR
No jasne! Bo przecież nie startuje to po co trzymać miche i kręcić cardio...
Nie czaje tego serio, szacun dla wszystkich ale kurde teksty ze nie startujesz to po co tyle cardio, albo tyle zapierdzielania w plecy?
Sory to albo to robisz z pasji tak jak ja niezależnie czy skończy sie to startem czy nie albo lepiej to olej i już.

Ja juz kiedys pisałem, czy startuje czy nie to wszystko robię tak żeby wykręcić swoją zyciowke. Nie o to w tym chodzi? Bycie lepszym od samego siebie z sezonu na sezon niezależnie czy sie startuje czy nie?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
opalinho
Babs1994
Lepiej Michał odpal wrotki jedź się nawp.... alaj i od razu 10kg do góry co tam już kilka tygodni przygotowań xD

Nie miałem tego na myśli więc daruj sobie.

Michał, ok. Rozumiem. 7x60 to dosyć sporo i dlatego zapytałem. Udanej niedzieli


Michał chyba na każdej stronie mówi że mimo braku startu tnie jak pod zawody więc na logike...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Grzesiu naprawdę Cię szanuje i Ty to wiesz, ale wiedz że ja to naprawdę robię z pasji, nie dla startów, nie dla jakiegoś pokazania się na fb/insta/forum itp to że to robie to tylko dodatek żeby nie być takim anonimem.
Ale pamiętajcie ja to robię z PASJI i chce być coraz lepszy więc nawet jak Adam mi napisze kręć 2x60min ed to to będę robił mimo że nie startuje.

Marian tutaj jest idealnym przykładem i nawet się nie dziwię że się bardziej nie rozwodził bo on to rozumie i mi same jego emotki wystarczą bo wiem że mnie rozumie.

Kamil Ty też wiesz co mi siedzi w głowie.

A Adamowi w raporcie napisałem "Mimo wszystko rżniemy to na maksa ile się da" i tyle w temacie robienia formy.

Wiecie jaka jest różnica? że na koniec nie poleci Spiro i Fura :D tutaj macie tą różnicę :D chyba że mi odwali i jak bedę znał termin wyjazdu tydzień przed to powiem Adamowi żeby BPS mi zrobił i zrobimy próbną formę na scene :D Dla samego siebie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
A może Ci się uda tak że wystartujesz i za dwa dni pojedziesz na wakacje i będzie garalo ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium