SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3184921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237844
To pochwale sie ile zrobiłem :)
To wszystko juz wybrane na gotowo + tam pod płotem tylko cień padł to jest od kojca dla psa do samego płotu od strony drogi. I to pod płotem co tam są krzewy to tez sami robiliśmy. Ogolnie wszystko to co na podwórku to sami robimy praktycznie :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2476 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106156
kawał dobrej roboty. Co do startów też miałem takie i dalej mam podejście ze robie forme dla siebie i start to wisienka a jestem zadowolonyz progresu jako robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237844
Te wszystkie płotki, skalniaki, krzewy to też sami :)
Dlatego wlasnie pisze ze u mnie nie da sie nudzić zawsze cos sie znajdzie do zrobienia :)
No ale ma to tez swoje plusy bo samemu mi sie podoba jak to wygląda :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237844
arturl1986
kawał dobrej roboty. Co do startów też miałem takie i dalej mam podejście ze robie forme dla siebie i start to wisienka a jestem zadowolonyz progresu jako robię.

Dziękujemy bo w sumie to zasługa całej rodzinki :)

Bo chyba z tymi startami to tak powinno wyglądać :) Wiadomo inaczej pewnie jak sie ma gen i predyspozycje do bycia PRO wtedy jak stawia sie wszystko na jedną kartę to wygląda to inaczej :) ale w moim przypadku chce być lepszy od samego siebie np z poprzedniego roku czy startu :) i moze nie będę zaliczal kilku imprez pod rząd ale będę chcial częściej sobie startować :D
Fajnie by było robić tak: masa-> redu-> start i znow to samo :) tym sposobem myślę ze i progres by sie robiło fajny :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2476 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106156
albo sie ma koło 20 lat i człowiek ma plany życiowe związane z kulturystyka a nie jak ja w wieku ponad 30 lat wizja na pierwszy start ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
kawał dobrej roboty z tym domem, kto z reguły daje pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237844
arturl1986
albo sie ma koło 20 lat i człowiek ma plany życiowe związane z kulturystyka a nie jak ja w wieku ponad 30 lat wizja na pierwszy start ;)


Dokładnie tak jak piszesz, ja wiem że u mnie to meega zajawka ale niestety nie źródło dochodu ;p hehe tylko taka mała skarbonka bez dna jak auto czy inne zabawki :D

erwinoos
kawał dobrej roboty z tym domem, kto z reguły daje pomysły?

Dzięki ;p Zgadnij, kochane kobiety mają przeważnie największe wizje :D Więc większość mama ale tata też nie odstaje z pomysłami ;p Ogólnie wesoło mamy ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Mega robota! Już widzę siebie jak ryje w ogrodzie gdy wybuduje dom xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237844
Robert uwierz że z tym to jest taka niekończąca sie historia :D zawsze będziesz miał coś do zrobienia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pieknie to wyszło. Masz dryg do takich robót.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium