SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
I warzywka ciagle juz lecą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
nom dzisiaj wleciały do 1 i 2 posiłku po 100-110g pomidora ;p do pre nie daje ani post :P
Do kolejnego może wleci też ze 100g i do ostatniego :P
Ale jakoś spoko dzisiaj bo nie mam ssania ;p może przez to że zajęcie jest jakieś cały czas :)
niech tak zostanie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5799 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106166
warzywa donre na redu jak trzeba jakos zakładek oszukać a na masie czesto juz na nie niema miejsca jak posilki takie obfite i leci jedzenia pol wiadra w ciagu calego dnia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
niedawno kupowalem rozpiski i rozmawialem z ludzmi z zagranicy, kazdy rozpisuje... 100g max ZIELONYCH warzyw, najlepiej SZPINAKU na posilek
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
arturl1986
warzywa donre na redu jak trzeba jakos zakładek oszukać a na masie czesto juz na nie niema miejsca jak posilki takie obfite i leci jedzenia pol wiadra w ciagu calego dnia ;)

Niby jest tak jak mówisz, ale po co na redukcji go rozpychac? Wbrew pozorom wszystko ma kcal a jak widze jak ktos dowala 500-1000g warzyw na porcję bo jest głodny a warzywa niby nie maja kcal? Przecież nie wszystko to błonnik no i nawet blonnik dostarcza kcal. Zresztą co ja będę mówił, nawet Łukasz Modzelewski wspominał o tym w filmie z Dawidem :)
Ja jestem tego samego zdania co oni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5799 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106166
wiadomo ze sa warzywa ktore maja dosf duzo kalorii ake sa tez takie ktore ich krawie wogole nie mają a żołądek wypełnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dejwikkk
niedawno kupowalem rozpiski i rozmawialem z ludzmi z zagranicy, kazdy rozpisuje... 100g max ZIELONYCH warzyw, najlepiej SZPINAKU na posilek


Wcale mnie to nie dziwi, jak oglądam Hollingshead'a; Petersa; Kube Cielen; Nick Walker; Nicolasa Vullioud i wielu innych pewnie jeszcze to głównie jak juz to zielone i w małych ilosciach.
Wlasnie głównie co widzę to szparagi niby maja tam jakies właściwości odwadbiajace czy cos? To mi sie obilo o uszy, szpinak wlasnie czy cukinia :)
Ja jestem też jak najbardziej za tym zeby nie przesadzać jak już. Więc dlatego 100g około leci jak juz i to na bank nie przed ani po treningu.
Ale każdy robi jak uważa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
arturl1986
wiadomo ze sa warzywa ktore maja dosf duzo kalorii ake sa tez takie ktore ich krawie wogole nie mają a żołądek wypełnia.

Owszem ale wszystko dostarczy jakiś kcal. A jak przytniesz 20g węgli z posilku a dopierdzielisz warzyw to nagle sie okaże ze uciales tylko z 5g :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ważne też aby jeść stałą ilość czyli nawet jak jemy 150-200gr do powiedzmy 3-4 posiłków z mięsem to jeśli właśnie ucinamy te 20ww to ucinamy stała liczbę kcal, a jeśli jednego dnia zjedlibysmy po 2 pomidory do posiłku, a następnego kg chińskiej mieszanki to już te kcal jednak hy się różniły. Na masie szkoda miejsca na bebechach więc jakiś pomidorem, ogórek ok ale na redukcji zawsze coś więcej na bebechach jak się wrzuci sałaty, pomidora, ogórka. Mnie osobiście np osłabiony brokuł nie podchodzi, od razu gazy i źle na flakach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Racja, jezeli caly czas tyle jemy to ok. No ale jezeli jest to na zasadzie jak wczesniej napisalem to bez sensu :)
Ja i tak jestem za tym co Dawid tez napisał okolo 100g warzyw na porcje i tyle :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium