SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3161084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
W sumie to fajnie by było, Nie wiem ile tam masz do Bełchatowa ale tez pewnie nie tak strasznie ;p
tam są wzrostowe te class 1/2/3/4 class 4 to jest powyżej 179,9cm czyli no 180+

Ale też są jakieś debiutanckie, coś że pierwszy raz w tej federacji startujesz i inne bajery. Przy raporcie wlaśnie zagadałem do Adama o te zawody, on w PCA startował to bardziej się orientuje a ja tyle co z regulaminu na ich stronie wyczytałem i kategoriach. z tego co widziałem to start + licencia 200 albo 250zł więc też nie tak strasznie. No i ja mam tam 100km to pewnie nawet bez noclegu bym jechał a 4 Października to niedziela akurat.
Fajnie by było stanąć z Tobą na scenie i zobaczyć ile brakuje do takiego konia jak Ty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21411 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869165
Odległość to tam wiesz, z Wawy dalej niż do Sopotu ciężko żeby coś było, a i nie będzie nigdy dalej niż pół Polski Do przemyślenia sprawa. Ja nie ukrywam, że dla mnie zawody to jedno, a drugie to klimat, współzawodnictwo właśnie, ludzie. Ja już mam trochę inne cele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
Rozumiem doskonale, zresztą cały czas śledzę to wiem o co chodzi :)
Ja też na nic nie liczę tylko na dobrą zabawę no i w końcu wyjście z tej piwni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385407
Ja jak sie dowiadywałem to dla debiutantów jest kat open czyli wszyscy debiutanci obojetnie jaki wzrost czy waga stają kolo siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
Aha, wlaśnie tego nie wiem jak jest z tym. Bo to jest to First Timers czy jakoś tak to oni nazwali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
I sorry za błędne informacje. bo to jest tak: Class 1 - Men’s „Super Tall” powyżej 179,1 cm

- Debiutanci (First Timers) - (nigdy nie startowali w jakichkolwiek zawodach kulturystycznych)
- Nowicjusze (Novice) - (nigdy nie startowali w poprzednich sezonach w żadnych zawodach za
wyjątkiem kategorii Juniorów. Nowicjuszy zachęca się do startów w kategorii wzrostowej w przeciągu
dwóch kolejnych sezonów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21411 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
To znaczy nie wiem dokładnie jak tam jest ale coś mi się obiło o uszy że jak pierwszy raz startujesz to mogłbym i w debiutanci i wzrostowej. pewnie kwestia dopłaty 150zl drugiego startowego. Ale to muszę pogadać z Adamem jak tam jest czy się orientuje.

A novice to chyba mnie by nie obejmowało bo ja nigdy w juniorskich nie startowałem.
przynajmniej tak to rozkminiam że tak wygląda.

A jeżeli się mylę to bez pitolenia wzrostowa i tyle. I tak do dla mnie test i sprawdzenie się gdzie moje miejsce w szeregu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21411 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
Super w takim razie! :D Jak będę coś więcej wiedział to dam znać :P
Ale na bank chce tam wystartować :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Wiecej