SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3184334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Ja tam Winter rozumiem bo u mnie też nadal nie wymieniona :D na szczęście mam jeszcze bramę i tam robię ściągania :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Kamil, Leci ten czas właśnie jak wściekły jeszcze jak się wpada w tą rutynę to dopiero xD
Cardio, praca, zakupy, trening, robienie szamy, chwila na wpis, ogarnięcie troszkę w domu (wiadomo drobne obowiązki ale zawsze czas zleci) i do spania. Tak to u mnie wygląda
No ale teraz przynajmniej śpię po 8h a przynajmniej się staram położyć o 20 a wstaje teraz o 4:10.
Więc też super wg mnie


Paweł ja akurat dużo ich stosuje. Chrom wrzucam do każdego posiłku z węglami 200ug na każde 50g węgli również okołotreningowo. Berberyna HCL leci 400-500mg do 1/2/3/6 posiłku. Ala 300mg do 1/2/3 posiłku i 600mg do 6 posiłku. Skończy mi się Swanson to będę dawał tylko z SFD więc będzie leciało 600mg do 1/2/3/6 posiłek. Bergamot poniekąd też coś tam wpływa na glikemię z tego co czytałem ale on leci z rana 500mg i wieczorem 500mg tutaj Swanson póki co.

Mariusz, tylko podciąganie no ale przy tej wadze ciężko i podciąganie młotkowo na niskim drążku ale to na innym treningu. Wyciąg tak jak Kamil wspomniał, linka mi się zerwała po raz n-ty już, przynajmniej 2x w mies się zrywa i już mam tego dość, to jest wyciąg na atlasie który dostałem na początku mojej przygody z siłownią obciążenia na stosie tam jest z 45kg, kółka plastikowe (już też kilka chodzi jak stary diesel, czyli zacina się strasznie… i są popękane… Zwyczajnie się już zdenerwowałem i pogniewałem się na niego. Muszę kupić jakiś ale teraz to za sprzęt na siłkę płaci się ogromną kasę, więcej niż przed koroną więc poczekam.

Kamil, dokładnie! Wiesz jak to denerwuje, raz przy przyciąganiu do brzucha jak dołożyłem do tego stosu jeszcze raz tyle co waży i jak linka strzeliła to tak głową o ławeczkę przygrzmociłem co stała za mną że aż sobie czuprynę rozciąłem, kolejnym razem drążkiem w głowę jak robiłem ściąganie do karku. I tylko nerwy a na wolnym ciężarze nic mi się nie stanie. Najwyżej sam siebie połamię przez naginanie.

Damian, ja dopiero jak kupię solidny wyciąg to będę miał, teraz mi się podoba też ta brama co Cbum sobie kupił do tej „piwnicy” swojej. Spoko taka uniwersalna tylko pewnie kosztuje też takie coś.
Ja bym sobie inwestował w sumie w tą piwnicę ale nie ma sensu wg mnie.
Już tłumaczę dlaczego, mam ją malutką, niską, ciasną itp. Rodziców denerwuje to że trzaskam tam, że muza leci, że się drę no bo drę papę czasami przed ciężkimi seriami :D hehe
Marzy mi się zrobić takie osobne pomieszczenie za domem większe i tylko na siłownię, wtedy bym zainwestował w sztangę olimpijską i inne bajery a tak to nie ma co. Liczę na to że gdzieś blisko w niedalekiej przyszłości otworzą coś fajnego. A jak nie to będę trenował w takich warunkach jakie mam i nie będę marudził… Obciążenia mi nie braknie na bank.
A co do tego pomieszczenia za domem, to też wielka inwestycja, dlaczego? Po pierwsze wybudować, ewentualnie zrobić z tych płyt co płoty stawiają i ocieplić styropianem. Ale kolejna sprawa to ogrzewanie zimą by trzeba było ciągnąć z domu czyli znów koszty, ryć ziemię prowadzić rury itp.
Zwyczajnie za duże koszty.
Co mam to mam i inaczej póki co nie będzie. Cieszy mnie że mam gdzie trenować i że mam swoje, nikt dupki nie zawraca na treningu i nie wbija się na sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
6 Tydzień Masy
Piątek 27.03.2020r
40 Dzień Masy


Bry
Waga dzisiaj 103,1kg (+1,8kg). Cardio zrobione a przebudziłem się 3min przed budzikiem xD czyli nie tak źle :)
Dzisiaj polowanko na kurczaka w biedronce, zebrałem wszystkie swoje 13 kart i mam nadzieję że na wszystkie kupie tego kurczaka czyli 26 paczek po około 1,5kg. Marzenia xD No ale zamrażarka już świeci pustkami :)
Na treningu dzisiaj wpadną barki, lekko klatka i jedno ćwiczenie na triceps.
Wczoraj też przyszła paczka z 10kg dekstrozy xD Będzie zapas na dłuuugooo xD
Ogólnie płaciłem 30zł za 5kg ale nie żadnych firm suplementacyjnych. Zwykła dekstroza spożywcza :)

Szama
1. B: 55g W:60g T:25g
2. B: 55g W:60g T:10g + 5g o3
3. B: 55g W:60g T:10g + 5g o3
4. B: 55g W:120g
Podczas treningu: 30g EAA + 10g Kreatyna + 25g Dextro
5. B: 65g W:205g
6. B: 55g W:140g


Suplementacja
Witaminy i minerały - 2tab
Witamina C - 3x 2g
Witamina D - 8000iu
Omega 3 - 2x 5g
NAC - 2x 1200mg
Maślan Sodu - 2x 550mg
Cynk - 2x 30mg
B-50 Complex - 1tab.
Magnez - 3x 280mg
MSM - 5g
Chrom - 6x 200ug
ALA - 4x 300mg
Berberyna - 4x 400mg
Enzymy trawienne - 2tab
Liv 52 DS - 2x1tab
Bergamot extract - 1tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Ja wczoraj widziałem kurczaka po 11.99 i karty nie trzeba było mieć. Wiec możesz kupować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Właśnie Wojtek Piela też mówił że kupił w tej cenie. Ja dopiero po 14 jak pracę skończę a też jest ta przerwa techniczna więc pewnie dopiero 14:30 więc jedna wielka niewiadoma czy coś jeszcze będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Ja jak zwykle nie moge trafic wszystko u mnie wykupują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Weź mnie nawet nie strasz bo ja coś czuję że u mnie tez lipa będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie na wiosce wszystkiego jest pełno, także zapraszam :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
winterR
Właśnie Wojtek Piela też mówił że kupił w tej cenie. Ja dopiero po 14 jak pracę skończę a też jest ta przerwa techniczna więc pewnie dopiero 14:30 więc jedna wielka niewiadoma czy coś jeszcze będzie :)


Podbijasz do pracownicy dajesz klapsa w dupsko i mówisz, odkladaj mi cyce z kury jutro odboeram o 14:30 albo zabiore sie za Twoje malenka.


Sprawdzone.


Piersi nie udalo sie kupic ale co sie namacalem to namacalem.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-03-27 11:16:44
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Wiktor w takim razie pędzę :D Paliwko teraz tanie to można km robić xD haha

dmq, hahaha doyebał :D dzisiaj przetestuję tylko jakąś fajną muszę znaleźć :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium