SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3180268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237842
W sumie to moje główne źródło białka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Nie zmieniasz czasami na indyka lub co innego?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237842
Nie :) Już dawno nie zmieniałem, jedyne co zmieniam to przyprawy czasami xD chociaż teraz od długiego czasu leci sól pieprz oregano czosnek do kurczaka. A do ryżu sól i leciutko cynamon bo tak lubię :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Hehe, jak się yebie, to po całości jak to mówią! Sam mam czasem takie dni, gdzie dzieje się co kijowego, potem następne i zaraz tak sam do siebie na głos mówię- no, co jeszcze? Dawaj kurva cos jeszcze!

Zawsze jednak nigdy nie jest tak źle by nie mogło być gorzej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
winterR
Nie :) Już dawno nie zmieniałem, jedyne co zmieniam to przyprawy czasami xD chociaż teraz od długiego czasu leci sól pieprz oregano czosnek do kurczaka. A do ryżu sól i leciutko cynamon bo tak lubię :D


Ja teraz czasmi zmieniam na indyka właśnie bo lepiej mi smakuje... Tzn nie śmierdzi jak kurczak czasami...
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
Ja zmieniam caly czas , to kurak to indyk to rybka to jakis stek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
A ja indyka slabo daje rade oj**ac. Jak cos tylko Kurak, steki z tunczyka, losos, bialka jaj, i czasem stek bo na masie jadlem regularni i sie przezarlem juz teraz na redukcji to wszystko smakuje i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237842
Czawaj
Hehe, jak się yebie, to po całości jak to mówią! Sam mam czasem takie dni, gdzie dzieje się co kijowego, potem następne i zaraz tak sam do siebie na głos mówię- no, co jeszcze? Dawaj kurva cos jeszcze!

Zawsze jednak nigdy nie jest tak źle by nie mogło być gorzej!


Dokładnie tak jak mówisz, a wiesz co Ci powiem? Żeby było jeszcze śmieszniej to przychodzę dzisiaj do pracy czytam maile służbowe a tam wiadomość że cztery sztuki listew są źle wyfrezowane i jest to wina mojej błędnej technologii... no to już w ogóle mówię zarąbiste te dni i jak długo jeszcze :D


robertjudi
Ja teraz czasmi zmieniam na indyka właśnie bo lepiej mi smakuje... Tzn nie śmierdzi jak kurczak czasami...


Może głupio to zabrzmi a może i nie, jem kurczaka codziennie bo wychodzi mi najbardziej ekonomicznie, jednak indyk kosztuje więcej, steki to już w ogóle... ryż też cały czas biały bo najtańszy i tyle :) A mi smakuje to nie kombinuje. Wiem że dobrą opcją jest zmieniać zródła, aminogram się dopełnia do siebie, mikroskładniki itp. No ale jest jak jest i inaczej nie będzie póki co :)

rutkow
Ja zmieniam caly czas , to kurak to indyk to rybka to jakis stek


Wiadomo dobra opcja takie zmienianie źródła danego makroskładnika i jestem w 100% tego świadom. Ale tak jak wyżej, póki co muszę się liczyć z kasą :)

Gugcio
A ja indyka slabo daje rade oj**ac. Jak cos tylko Kurak, steki z tunczyka, losos, bialka jaj, i czasem stek bo na masie jadlem regularni i sie przezarlem juz teraz na redukcji to wszystko smakuje i tak

Haha to jest to, że na redu to wszystko praktycznie smakuje świetnie :D ja póki co nie narzekam na smaki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
Ale ja czesto kupuje piers z indyka w lidlu przeconiona o 50% wtedy 11zl wychodzi za 1kg , ja czesto wpadam do lidla i biore przecenione miecho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ja dorabiam w lidlu w niemcowcni co sobote i ostatnimi czasy robie wlasnie mieso/ryby. Jako ze cycki mam z hurtowni to w lidlu kupuje tylko steki, ryby i tatar wolowy jak cos. Jako ze w soboty wlasnie przeceniamy o 30% to sobie odkladam od razu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium