SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3184691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151005
Tył uda masz tak samo okazały? Bo u mnie jest tragedia, 70cm już siedzi ale to zasługa czwórek wyłącznie, Przemo potwierdzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Kopyta robią rozbote!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
nie wchodze juz do Ciebie przez te giry :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Haha u mnie jedna jak sie wygięła to juz tak została
A noga i siła w niej serio konkret :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde faktycznie ogromne masz te kopyta :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
BroStyle
Tył uda masz tak samo okazały? Bo u mnie jest tragedia, 70cm już siedzi ale to zasługa czwórek wyłącznie, Przemo potwierdzi

Dokładnie mam to samo, dwugłowy już gorzej. Do czwórek im brakuje, na samym dole dodam foto z soboty z raportu do Adama foty z klatki bokiem i triceps bokiem tam ten dwugłowy można porównać, lepiej go przy klatce bokiem pokazałem ale to sobie obczaisz :)

rutkow
Giry doyebane

Dziękować, złudzenie :D bo góra mała :D


robertjudi
Kopyta robią rozbote!

Chociaż one :D

truska45
nie wchodze juz do Ciebie przez te giry :D

Haha już nie będę tego robić <3 Wpadaj dalej :*

kamils31
Haha u mnie jedna jak sie wygięła to juz tak została
A noga i siła w niej serio konkret :D

Ta też się odkształcić za bardzo nie chce xD hehe A jedną już złamałem ale to lipna taka kupna po taniości była xD
Dzięki! Przy nogach właśnie ta siła jakoś siedzi :D ale już wyciskania i cała teszta to parodia :D

MatiMlody
Kurde faktycznie ogromne masz te kopyta :D

Bo góra ciała za mała i dlatego tak się wydaje :D Coś około 70cm tam siedzi więc nie jest jakiś ogrom :D

Tutaj te foty o których mówiłem.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5796 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106148
ja miałem przez kupe lat sztange z supermarkeru i tez dawaka rade na ciazarach powyzej 200kg;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
To na jakąś solidniejszą trafiłeś :P ja teraz póki co mam tą co na zdjęciu to do ciężkich siadów, ciągów, wiosłowań. Później taką kolejną z marketu też do wyciskań na klatę barki itp ta ma niby wytrzymałość do 120-140kg chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2472 Napisanych postów 5796 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106148
z takich tanszych a dobrych moge polec marbo wzmocniony bo on juz dawał rade na ciezarach nawet +300 tylko jiz niewiek jaki model bo do piwnicy nie chodze juz 3 lata a kupowalismy tem gryf z 8 lat do tyłu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium