SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No ja właśnie też mam takie rozumowanie jak Mariusz :)

No ale patrzcie a co jeżeli w pre masz właśnie 140-160g węglii jesz go 1,5h przed treningiem żeby nie siedział na kichach i intra np 70g węgli.
To wtedy też byście bili np z 14iu insy na raz 30min przed treningiem? a nie lepiej wtedy właśnie dzielić 7iu do posiłku pre i 7iu 30min przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
Ja jak biłem to zawsze tylko do posilku pre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
No ja właśnie też mam takie rozumowanie jak Mariusz :)

No ale patrzcie a co jeżeli w pre masz właśnie 140-160g węglii jesz go 1,5h przed treningiem żeby nie siedział na kichach i intra np 70g węgli.
To wtedy też byście bili np z 14iu insy na raz 30min przed treningiem? a nie lepiej wtedy właśnie dzielić 7iu do posiłku pre i 7iu 30min przed treningiem?


Jadłem pre właśnie 140gr wegli, intra jak kojarzę miałem w sumie w szejku 30gr Carbon które wypijalem w pierwsze 20-30min podczas treningu i kolejne 25 czy 30 przez resztę treningu już w wodzie dużej z a minami, solą itd. I nie dzielilismy dawki pre, najwięcej brałem wtedy bodajże 10jednostek....z tym że nie wiem czy czasem nie walilem tego jakoś bliżej tego posilku z 140gr wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
winterR
No ja właśnie też mam takie rozumowanie jak Mariusz :)

No ale patrzcie a co jeżeli w pre masz właśnie 140-160g węglii jesz go 1,5h przed treningiem żeby nie siedział na kichach i intra np 70g węgli.
To wtedy też byście bili np z 14iu insy na raz 30min przed treningiem? a nie lepiej wtedy właśnie dzielić 7iu do posiłku pre i 7iu 30min przed treningiem?


Taka ilość zdecydowanie dzielić tyle ze ja bym krótsza inse użył


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-11-19 09:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tobiasz no widzisz, ja np też bym przy takich ilościach dzielił wtedy. No może fakt przy 100g węgli pre i 30g intra tak jak mam to bez większej różnicy ale przy większych ilościach?
Lipa by była sennym wchodzić na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a ja bym nie kombinował tylko michał zostaw jak masz dodawaj wegli i insy i bedzie dobrze za jakis czas i tak tak bedziesz mial te 140g wegli

czasem to lepiej skupic sie na czyms innym niż kkminic cos co nie ma wikeszego znaczenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tez fakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17


czasem to lepiej skupic sie na czyms innym niż kkminic cos co nie ma wikeszego znaczenia ;)


W skrócie.... To miałem to na mysli, sylwetkowo nie będzie miało wg mnie znaczenia czy rozbijesz czy nie.
Ja pamiętam z maili od Adama jeden istotny aspekt-wspomagamy działanie tarxYcy która zapierdziela od rana do wieczora gdy zjadamy 600-900gr wegli więc pstryki z insy pomagają .
Gdy już Winter dojdzie 140-160gr w posiłku wegli to ciachaj całość do posiłku czy bezpośrednio po.... Czy senny będziesz? Niekoniecznie, walimy takie dawki insy które Nam pozwolą zbijać cukier do wartości "normalnych " Dla Nas, a nie takich oi których zimne dłonie się zrobią i bliżej Nam do lezenia na koju niż treningu. Ja tak wlasnie u Adama zdaje walilem -całość do pre, a w pierwszych 20-30 min wypijalem połowę dawki wegli z intra i było super.... Tylko sama ta słodycz wypita w trakcie mulila mnie na początku treningu wiec po konsultacji a Adama nie piłem "na siłę " Tych wegli ba początku treningu tylko sobie saczylem ba zmianę wodę (tam też bylonnieco ww) z tym szejkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Grzechu mylisz tarczycę z trzustką.

Ja przybijam 5iu krótkiej i podczas treningu popijam 45g glukozy z 25g EAA i nieraz złapie lekka hipka, ale nic strasznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Rozumiem :) No ale fajnie tez było poznać waszą opinię bo serio ja tak zawsze miałem zalecone i w sumie też słyszałem że różnie osoby robią. Fakt może wtedy rzeczywiście u mnie tych węgli też więcej leciało pre i dlatego Adam tak mi dzielił. A kit, sam już nie wiem ;p
Bo jak widać Grzesiu i Rutek wbijają do pre. Mariusz pisał że 30min przed treningiem. więc każdy inaczej :)
Zrobię dzisiaj tak że zjem posiłek i po posiłku walnę te 5iu i tyle. Zobaczę sobie czy będzie różnica :P to będzie akurat tak 50-60min przed treningiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium