SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
nie :)
zwyczajnie jakieś wymachy itp wznosy w przód, bok, pochyleniu ;p tak żeby lekko się rozgrzać 5min nie dłużej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ok,czaje. Mi się lżej i pewniej wyciska, bez takiej sztywnosci jak sobie porobie trochę rotacji z guma albo krazkiem 2kg + jakieś trapy i że 2 serie face pulla z gumą. Dlatego pytałem, bo też pierwsze robię wyciski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Właśnie ja zawsze tez zaraz zaczynam od ciężkich ćwiczeń.
Ale często tez widze ze wszyscy robią jakies aktywacje przed. Może spróbuje u siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
Dokładnie trochę rotacji aktywacji i rozciągan zwiększy elastyczność powięzi mięśniowych i dzięki temu zrobi się więcej miejsca na dokrwienie i dopompowanie max ilości składników odżywczych - co przełoży się wiadomo na co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
ale przecież napisałem że rozgrzewam się. Nie wchodzę na zimno pod wyciskania, spokojnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Po co jest aktywacja. Jeśli w trakcie ruchu masz jakieś obszary leniwe, przez co cierpi technika i w końcu ciężar. Czyli jak nie czujemy danego obszaru, albo czujemy, że dany obszar nie chce się włączyć do pracy.
Przy wyciskaniu siedząc to generalnie chodzi o ruchomość w barkach i stabilizacje łopatek, jeśli coś z tego kuleje to te trapy są ok, jesli nie to szkoda marnowac czasu, bo inni tak robią :)


Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2020-11-12 18:20:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja tam w sumie jakis negatywnych odczuć nie mam podczas tego wyciskania :)
Ale tak jak pisze tez na zimno nie wchodzę pod ćwiczenie. Tylko najpierw jakies wymachy czy cos, później male hantelki w ręce i wznosy w bok, przód tyl. Jakies krążenia i ogolnie takie pierdoły na start. No ale zawsze takie 5min przed treningiem robię rozgrzewki ale tez sie nad tym jakos nie spuszczam specjalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Wojmir28

Przy wyciskaniu siedząc to generalnie chodzi o ruchomość w barkach i stabilizacje łopatek, jeśli coś z tego kuleje to te trapy są ok, jesli nie to szkoda marnowac czasu, bo inni tak robią :)



Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2020-11-12 18:20:33


Właśnie mi się wyciska swobodniej jak trapy machinę, rotacje zewnętrzna, face pull. Nie robiłbym tylko dlatego bo na jutubach robią. Potem jeszcze już jak Winter pusty gryf na naście razy itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ważne zeby nie aktywować sie tez przez 30min jak co niektórzy :D hehe polowa treningu to aktywacje zamiast trenować no ale kazdy ma swoje podejście :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Siemka
Dzisiaj u mnie waga 99,2kg cały czas sobie idzie w górę w stosunku do poprzedniego tygodnia. Bo w poprzednim z tego co patrzę w piątek było 98,6kg więc stabilnie rośnie :)
Cardio jak zawsze zaczynam 25min na czczo
Dzisiaj pójdą plecy na bój :D
Zobaczymy czy będzie pozytywnie :D a na to liczę :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium