SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3187752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mysle ze troche miesa doszło na tej masie. A co do lap to ja zrezygnowałem poki co z jakichkolwiek prio na nie, tylko po prostu nauczyłem się odpowiednio je czuc, szczególnie biceps. Na koniec redu bylo ok 44, koniec poprzedniej masy (zeszly rok) bylo jakoes 46. Obecnie 48,5 gdzie jestem znacznie suchszy niż na koniec poprzedniej masy. Robie je raz w tygodniu 2 cw po 4 serie z czego 2 pierwsze serie są ze sporym zapasem a zazwyczaj tylko ostatnia do odcięcia. Ale wiadomo na kazdego co innego działa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Hehe dobrze ze na zdjęciu właśnie nie odstaje :p
No nic zobaczymy co bedzie dalej :D
Dzisiaj już uciete co trzeba i jednak zrobilem 40min cardio :D

Mati i wlasnie w tym jest może mój problem. Bo ja od kiedy pamietam to zawsze katuje ręce dużą obojętnością i też w sumie intensywnie bo praktycznie nic zapasu w serii nie zostawiam.
No a teraz wychodzi w tygodniu 5ćwiczeń po 4s na bica i tyle samo na trica.
Praktycznie nigdy nie robiłem mniej niż 3-4ćwiczenia po 4s. Więc teraz pora tez głowę przestawić i robić trochę inaczej :) myślę że cały czas są przeladowane i dlatego taka lipa. No ale dopiero po tylu latach doszedłem do tego wniosku.
Będę testował i sam zobaczę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Noo to mega przeładowany trening na łapy według mnie.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ogarne to. Tylko nie wiem właśnie czy nowym zestawem ppl czy zmniejszyć objętość w dniu rąk albo zostawić dalej po 4s ale jedną tylko robic na maksa a reszte z zapasem, jakies rampy czy coś. Jeszcze muszę pomyśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Tylko ze to był cxas teraz coś działać chyba jak się na surplusie było, bo jak zaczniecie ucinać kcal to nie wiem czy rozmiaru te łapy nabiorą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiesz co niby masz racje ale też na początku wiesz jak to wygląda ta ucinka, praktycznie 40-45g z fatu a tylko 20g węgli więc znając życie ten początek to jeszcze coś tam może się będzie budowało. Ale chodzi mi tez o to że z drugiej strony jak będę je tak katował a nie będą właśnie miały jak się budować itp to lepiej może zmniejszyć objętość żeby z nich przypadkiem nie poleciało bo nie będą sie miały jak regenerować ;p
Sam w sumie nie wiem :P to tak jak z ilością super serii, drop setow, rest paus itp na redukcji, jak wiadomo te metody lepiej unikac na ujemnym bilansie, lepiej sprawdzą się na masie a na redu dobierac tak objętość żeby poszczególne partie dawały radę się regenerować ;p No ale jak widać dopiero po czasie dochodzę do tych wniosków ;p
A kolejna sprawa to też niby ma nie być typowe redu, tylko "ubicie" i przyzwyczajenie ciała do tej wagi. po tym okresie też nie wiem czy poleci typowa redu czy jeszcze jakieś kilka tygodni będziemy starali się dokładać mięsa. zależy jak sylwetka będzie wyglądała jak zejdzie trochę tej wody, aromatyzacja mniejsza itp no wiadomo o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402356
Konsultujesz się z Adamem to z nim też o tym pogadaj.
Każdy może mieć jakiś sposób na siebie i dobrze tu pisać ale jak zaczniesz każdego zdanie brać pod uwagę i kombinować za dużo to.za chwilę może się okazać, ze nic dobrego z tego nie wyniknie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Masa i po masie Waga piekna juz i jakosciowo jak dla mnie mega. Co do lap, nie mozna miec wszystkiego. Top 15 swiatowej czolowki to tez tylko ludzie i u kazdego znajdzie sie jakis mankament, grunt to probowac zachowac proporcje jakies.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wincol ja o tym wiem dlatego cały czas pisze tylko o zmniejszeniu objętości na nie :) wiadomo jak plan jakis ogarne to zaraz poleci do Adama na weryfikację jak to zawsze ma miejsce ale ta niska objętość to jest jedyne czego nie próbowałem. Na bank nie będę wprowadzał wielu zmiennych, tylko jedną i obserwacja :)

Kamil, szybko ten czas minął :D teraz tylko patrzeć co przyniosą kolejne 4 tygodnie tego okresu utwardzenia jak to Adam nazwał, pierwszy raz w sumie takie cos u mnie :D masz racje, każdy ma jakies braki. Ja jestem świadom tego jakie sa u mnie i dalej będę próbował ich sie "pozbyć" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Niedziela 14.06.2020r

Siemka
Tak więc dzisiaj dnt z tym że cardio 40min zrobiłem :) ciężko się w nocy spało bo w pokoju duszno więc wstałem na to cardio :)
A tak to w ciągu dnia trochę aktywnie :)
Szama dzisiaj już ucięta i lecimy dalej :)


Szama
1. B: 55g W:80g T:15g + 5g o3
2. B: 55g W:40g T:20g
3. B: 55g W:40g T:20g
4. B: 55g W:40g T:20g
5. B: 55g W:40g T:20g
6. B: 55g W:100g T:15g +5g o3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium