SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3186050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
kamils31
To fajny temat macie jak spać poszedles normalnie, a rano dalej wystrzelony

Hahaha :D juz w te tematy nie wnikajmy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
robertjudi
winterR
Wlasnie tak dzisiaj bylo xD poszedlem spac po 23 bo jeszcze sie z kumplem widziałem wieczorem a juz o 5 rano oczy jak 5zł to mówię ide na cardio bo sniadanie czeka xD


Ja mając małego synka nieraz o 4 rano już nie mogę spać jak wstanie więc bywa tak że o 5-6 rano robię już trening siłowy xd


Ale to dla synka, to tez inaczej :D dla takiego szkraba pewnie warto :) póki chce sie bawic bo później jak dorosnie to juz te chwile nie wrócą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
winterR
robertjudi
winterR
Wlasnie tak dzisiaj bylo xD poszedlem spac po 23 bo jeszcze sie z kumplem widziałem wieczorem a juz o 5 rano oczy jak 5zł to mówię ide na cardio bo sniadanie czeka xD


Ja mając małego synka nieraz o 4 rano już nie mogę spać jak wstanie więc bywa tak że o 5-6 rano robię już trening siłowy xd


Ale to dla synka, to tez inaczej :D dla takiego szkraba pewnie warto :) póki chce sie bawic bo później jak dorosnie to juz te chwile nie wrócą :)


Dokładnie!

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
:D a wyspisz sie w dzień :D jakas drzemka krótka czy cos :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
winterR
:D a wyspisz sie w dzień :D jakas drzemka krótka czy cos :D

Z dzieckiem drzemka... Jak masz w przedszkolu /żłobku lub masz wyrozumiała partnerkę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No albo jak dziecko spi :D bo z tego co widziałem to jeszcze małego tego swojego łobuza ma :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
U mnie jedyna drzemka z dzieckiem to jak przysnę przy usypianiu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
jak ogólnie wyglada Twój rozkład treningow w skali tygodnia? macie jakieś priorytety teraz z Adamem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
winterR
No albo jak dziecko spi :D bo z tego co widziałem to jeszcze małego tego swojego łobuza ma :D


10 miesięcy ma synek. Na szczęście 90% nocy prześpi od 21-21 do 6-7 rano więc i tak nie mam co narzekać, ale bywają noce jak ząbki idą czy coś ze jest 1h snu xd a praca 16h nieraz, więc bezsenność mam bez trenbolonu xD mimo wszystko jak się uśmiechnie to wynagradza wszystko, kto jest ojcem dopiero to zrozumie, bo sam się wcześniej z tego śmiałem. ;)
3

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
domino1664
U mnie jedyna drzemka z dzieckiem to jak przysnę przy usypianiu ;)

Czyli jednak jest tak strasznie jak to opowiadaja :D no ale, kiedys dorosnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium