SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
Brawo za decyzję potrzeba było Adama do tego
Pamietaj co mówiłem jak z czyms tam trzeba podbij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Póki co nawet nie wiem kiedy dokładnie to PCA xD
musze sobie to wszystko logistycznie ułożyć z urlopem też itp
Bo póki co mam mętlik i jestem zakręcony jak góvno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
dzięki, przyda się i to bardzo ;)


Zmieniony przez - winterR w dniu 2021-07-16 11:58:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Cieszę się, że wreszcie udało się Ciebie nakłonić do startów, bo masz potencjał, a robienie formy dla lustra w piwnicy, to nie to samo, co do wyjścia. Dodatkowo zyskasz wiele pod kątem psychologicznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dziękuję i powiem Ci że już w ten weekend w Sopocie zyskałem bardzo dużo.
Cały czas to powtarzam ale dla mnie jest to nie do opisania, ludzie, wsparcie, cały team Adama z Adamem na czele. Tyle miłych słów.
Dla mnie to naprawdę dużo.

Co przyniesie kolejny starty nie wiem, przed sek dopiero podjąłem decyzje może i pod wpływem emocji ale oficjalnie napisane i dam z siebie wszystko co mogę. A co z tego wyjdzie? Zobaczymy za jakiś czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Przyniesie nowe doświadczenia, a tego nikt i nic Ci nie odbierze. A z doświadczeniami przyjdzie wiedza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
I te wspomnienia! poznani ludzie to jest najpiękniejsze w tym wszystkim!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Adam, a w sierpniu jeszcze może by jakaś ustawkę u Ciebie i Łukasza Szołtyska na siłce zorganizować. Jest Dawid Cnota,pewnie Marian by wpadł + pewnie kilka osób z południa Polski. Zawsze takie spotkania to mega fajne wydarzenia.
Wtedy do mnie Winter podjezdzasz, to jakieś 50km chyba od Olesna. Zostawiasz u mnie auto i jedziemy dalej moim. To kolejna okazja abyś nabrał motywacji, wyrwał się z piwnicy, nakręcił na kolejne tygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
22 sierpnia jest to pca co znalazłem.
Nie no ej looz. Ja nie mam zamiaru od nikogo żydzić i sępić, spokojnie :)
Póki co to muszę sobie wszystko poukładać w tej głowie bo na spontanie to wyszło, dobrze że czasu dużo bo ja już psychicznie na mase byłem nastawiony a nie na trzymanie formy czy coś. To dla mnie to zmiana taka z min na min.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium