SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3185736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
rutkow
Ja w biedrze we wtorek na promce wlasnie caly karton jaśminowego wzialem

Jaśminowy mi nie smakuje za bardzo, wole basmati właśnie no i ig basmatiego duuuuużo mniejsze niż jaśminowego ;p wiem że u mnie to jeden uj ale u Ciebie chyba ma znaczenie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Tylko ja basmati jakos nie bardzo , przejadł mi sie juz kiedys i taki uraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Paraboliczny jeszcze czytałem że dla cukrzyków spoko. tylko nie ogarniam bo piszą że IG od 50 do 70 w zależności od rodzaju i kurka raczej na opakowaniu nie piszą jaki to rodzaj (i żeby nie było nie chodziło tam że IG zależne od rozgotowania czy coś tylko od rodzaju dlatego nie umiałem tego rozkminić)

No ale to wszystko ciekawostki tylko bo tak jak pisałem ja akurat ig mam gdzieś, bo i kura leci w posiłku i oliwa i warzywo więc ig całościowe i tak mniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Chyba chodzi tez o rodzaj ugotowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Niby tak, czym bardziej rozgotowany tym wyższe IG. Nie wiem czy tam autor to miał na myśli czy coś innego mówiąc "zależy od rodzaju ryżu parabolicznego"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Ja generalnie jestem na forum tylko sie nie udzielam bo i tak jestem osobom co za dużo czasu traci na gadanie

Mialem to pisać na priv, w sumie juz zacząłem ale napisze tutaj bo wierze że kilka osób to podłapie i Cie troszczę podkręci.

Ja jestem zdania Michał że jesteś w formie, kilka osób które nie widziały że Ty to mój podopieczny same mi o Tobie wspominały że ten chłopak dobrze wygląda, bardzo dobre nogi, dobra klatka, solidne plecy, niezla talia i naprawdę bdb forma. I mówiły to nie wiedząc że jesteś moim podopiecznym, więc nie było to podlizywanie mi rowa, a normalna szczera opina na Twoj temat.

Jesteś w formie, jesteś na fali, wychodź na PCA i być moze na NPC. Ale na PCA na pewno powinieneś wyjsc odżałuj też 250zł na fotki od Szymczuka bo to kwota za którą dziś cieżko kupić dobre buty jak nie ma promocji, a fotki dobrej jakości przydadzą Ci sie do swojej promocji.

Pora wyjść z piwnicy i fotek kalkulatorem, masz kilka osób, z którymi robileś jakieś tam przemiany, ale uczciwie Ci powiem ze jak jakaś Pani Grażyna czy Pan Jan mieli by sie zgłosić do Ciebie po diete czy trening, to niestety jak zobaczą fotkę w czarnej wymiętolonej koszulce Hi-Teca'a na której widać jakiś półmrok i postać pod żarówką to niestety ale nie napiszą

Czemu masz wychodzi na PCA? Bo wygladasz dobrze, zyskasz troche rozgłosu, jak chcesz to nawet zagadam do Seby Narajana i Patrycji co robi wywiady i wezmą Cie tam na wywiad. Niby to jest nic ale już Twoją sylwetkę zobaczy jakaś ilość osób która prawdopodobnie nigdy by na Ciebie nie trafiła.
Z automatu rośnie prawdopodobieństwo że ktoś sie do Ciebie zgłosi po rozpiski czy na prowadzene, ba ja np nie bede mieć czasu na kolejną osobe i odeśle kogoś "do Michała" jak zobaczy na profilu fotkę z piwnicy to na 90% nie napisze. Jak zobaczy fotki z Sopotu robione przez fotografa, czy na PCA zawsze jest zaj**sita prawa, światło itd. To od razu to robi inne wrażenie. Zobacza że sam miales dobra formę i taka osoba dużo szybciej CI zaufa. Finalnie pracujesz gdzie pracujesz a po godzinach sobie dorabiasz prowadzeniem. Siedzenie na etacie to jest cofanie się, bo na etacie jeśli nie jesteś na jakimś naprawdę rozwojowym stanowisku to podwyżki są rzadko lub jeśli sa to śmiesznie niskie. A wszystko w koło drożeje, zamiast sie rozwijać i mieć coraz wiecej, tak naprawde cofasz się w tył.

Masz swoje 5min lap je za jaja i staraj się wydusić ile się da. A formę masz zaj**istą, sam fakt że 2 sędziów dalo Cie na 1 msc też o czymś świadczy. Fryta na wywiad też wziął Cie bo mu wpadłeś w oko na scenie a nie bo ja mu kazałem.

A co do PCA to do mnie na śląsk daleko nie masz, więc nawet jakimś PKS'em dojedziesz, ja i tak do Łodzi jade więc Cie zabiore, za benzyne nic nie chce bo to 2,5 godz jazdy które i tak i tak bym jechał z Tobą czy bez, wiec jak od tego ryżu nie będziesz puszczał za wielu bąków to wole nawet jechac z kimś niż sam bo przynajmniej nie zasne po drodze :D
Bronzera nie wiem ile tam masz, ale ja mam duzego overnighta, ultra 1, 2 butle protana dark contest i cos tam jeszze a jak bedzie trzeba to dokupie. Wiec jak Cie zabraknie bronzera to Cie dokonczymy moim i też bedziesz ładny. Wiec pozostaje tylko licencja, wpisowe do opłacania. Nocleg 1 wystarczy dzien przed zawodami wiec to też wyjdą jakieś groszowe sprawy. Masłem migadłowym sie podzielę.


Pewnie bedziesz się migał bo przecież poszło lepiej niż myslaleś, no moze z rok wystartuje. Ja generalnie słysze takie gadanie to wiem ze ch**a z tego bedzie. Co sie zmieni za rok? Przewidujesz jakąś wyraźną podwyżkę w robocie? Bo ja Ci mówie że za rok ceny wszystkiego od żarcia, noclegów itd będą wyższe, energia, paliwo, materiały typu stal, wszystko idzie do góry, podatków coraz wiecej i za rok o tej porze za wszystko bedziemy płacić wiecej.
Druga sprawa nie wiesz co będzie za rok, wywalą CIe z roboty, poznasz jakąś dupe, pojawi sie x innych rzezy ktore sprawią że nie wystartujesz. Pępkowa przepuklina CI wyjdzie bardziej - pare tys bedze potrzebne na operacje - i co? Wydasz na operacja nie bedzie na starty, nie zrobisz operacji, bedziesz sie bał że będziesz źle oceniany (jest jeszcze opcja na mnie, czyli zrobisz operacje,zrobią ch**owo i tez bedziesz gorzej oceniany )

W tej chwili nie masz masz kobiety na stałe(a to często "worek bez dna" większy niż stary samochód), wiec wiesz mi że sporo wydatków Ci odpada finansowo też nie stoisz aż tak źle żeby w/w okolicznościach nie dać rady, a zrobisz krok na przód w kierunku lepszego jutra. A przynajmniej spróbujesz. Bo tak jak mowie tu nie chodzi tylko i wyłącznie o rozwój sportowy ale też żeby otwarły CI sie jakieś mozliwości zarobkowe żebyś miał jakieś argumenty by pozsykać klientów.
15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Kurde. ... Aż się czasy dziennika Tested przypomniały na kaefde. Tam to było czytania, ech.... Kiedy to było, jaki człowiek już stary :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470090
To jest wpis cytując klasyka

"Nikt nie prosił. Każdy potrzebował."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Masakra, nie wiem co napisać nawet. Mega mi miło czytać to wszystko co piszesz i masz racje. Przeczytałem Twoją wypowiedź kilka razy i masz 100% racji w tym co piszesz z miganiem się itd.
Zresztą ze wszystkim jest się Ciężko nie zgodzić, znasz mnie nie od dziś i wiesz jaki jestem...

Fakt teraz tak do mnie dotarło że za rok to nie wiadomo co będzie może mnie poskłada może będę miał wypadek a może zdrowie padnie i nie będę miał już tej możliwości trenowania i robienia tego co kocham robić.

Ciul to jak już tak lecimy to raz się żyje!
A taki sezon startowy z trenerem ku boku to coś pięknego!

No to lecimy z tym PCA :D

Dzięki Adam po raz kolejny za otwarcie oczu na wszystko.
Może to 5min potrwa chwilę dłużej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870110
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium