SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3187075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Oo widzisz dzięki za info :p
Ogolnie tam w relacjach na insta to beke z tym ryżem cisne bo tak naprawdę to mam ze sobą ryż cały 1kg i kury troche w zamrażarce tutaj ale serio gotować mi sie nie chce ale za to jakas taka ochota jeszcze na ta pizze mnie naszła. Jak jutro tez bedzie to pójdę tam zobaczyć. Mam ochote na taka hawajska teraz bo uwielbiam a nie jadlem od 2017r xD
I widziałem tam gdzie dzisiaj te bubble cos tam lody jedlismy ze tez mają jakies oreo lody a szczerze to jeszcze nigdy oreo nie jadłem xD haha
Smiechowo no ale :p
Możecie beke ze mnie cisnac :p
Jak przyjadę do domu to znów bedzie focus wiec ponownie kilka lat kura ryz oliwa xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Oj Śliwka w kompot bez kitu mega knajpa. Wybrałem się po ocenach w google, w jakimś przewodniku też polecano. Ceny o dziwo nie jakieś kosmiczne. W zeszłym roku za przystawkę-carpaccio wołowe, 2 dania z makaronu, 2 duże piwa pszeniczne zapłaciliśmy chyba bodajże 125pln więc to nie jest jakiś kosmos, a naprawdę warto. Jak już się wybrać na coś smacznego to polecam. Nie pożałujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Zobaczymy gdzie tam jutro uderzymy :p ostatni dzień i urodziny mojej mamy więc w sumie może skorzystamy i tam cos zjemy :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106168
jeszcze raz gratuluję, a z układem dowolnym to proszę mi podziękować bo pomyślałem ze chyba dj co zj**ał i mówię do organizatora ze cos chyba długo już i kiwna dj żeby juz wyłączył ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Dzięki wielkie Artur ja bym tam serio nie wyrobil xD juz nie miałem pomysłu co robić :p
Ale tez moja wina bo nagralem całą nutę zamiast przyciąć. Teraz będę wiedział żeby przycinać i nie bedzie niespodzianek xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Noo ja też oglądam relacje na yt i zastanawiam się co tak długo i czemu 4 czy 5 raz pokazujesz plecy i najszersze xd odpoczywaj, jedź na co masz ochotę, wakacje są raz w roku.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
To teraz juz wszystko wiesz, jak oglądałem pierwszy raz to właśnie idealnie na mostmuscular powinien sie kończyć uklad i to by było idealnie bo wtedy każda poza by była tylko raz ;)

Ciekaw jestem ile waze teraz xD
W piątek rano jak wyjeżdżalem mialem 103,9kg w sobote rano na weryfikacji 101,4kg a ciekawe ile dzisiaj. No ale jutro rano dopiero sie przekonam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Winter. Mięso nie poleci nie pękaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
Podglądałem Twój dziennik przez cały okres przygotowań. Wielkie gratulacje!!! Moim zdaniem jak tylko jeszcze poprawisz ramiona to możesz powalczyć w poważniejszych federacjach. Plecy, klatka, a szczególnie nogi się wyróżniają i sprawiają, że sylwetka wielu może się podobać. Chyba ten start był Tobie potrzebny, żeby w siebie uwierzyć. Druga sprawa, że pokazałeś, że nie trzeba mieć dostępu do super siłowni - maszyn, hammerów, żeby zbudować konkretną sylwetkę. Tak trzymać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Tobiasz ale ja wiem, ja tylko tak z ciekawości mówię o tej wadze a co do treningów to nawet tak jak pisalem nie chce mi sie bo brat ze swoją dziewczyna tutaj smigaja na treningi wiec jakbym chciał to bym z nimi szedł no ale nie chce mi sie i tyle. Chce sobie odpocząć i nie przejmuje sie tym.
Zreszta jak wrócę do domu to tez nie Bede wchodził zaraz na jakies obroty, zrobie trening wtorek/sroda piatek/sobota i to takie jak na deload zeby sie spompowac i cardio pewnie sobie wskocze na 30-40min ed

Dziękuję wlasnie te ręce, bok barku tez wiadomo. Ogolnie na gore chce wrzucić wiecej ale pilnować tez tej talii jakoś bo wąskiej nie mam a rozwalić jej nie chce ;)
Zobaczę co z tego wyjdzie :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium