SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3185788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
ale żeście sie tych warzyw uczepili :D ha

ja znowu warzywa mogł jesc w dużej ilosci bo lubie, ale ze względu na błonnik musze ograniczac a najbardziej brakuje mi kiszonek;/ gdzie teraz swieże kiszone ogory stoja w kuchni i czekaja a ja mam tylko tyle ze sie popatrze;/ :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
ja za kiszonkami niezbyt , ale pełno w lodówce ze względu na zonę :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106161
dobre swojskie kiszonki i nawet sosu ani nic nie trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja teraz wcinam na ogół pomidory od rodziców zero chemii :l

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
truska45
ja uwielbiam właśnie i estetyka i po prostu ja mogę wp******ić :D haha , obserwuje cały czas poczynania Twoje i nie mogę sie doczekać debiutu , wiem.,że wtedy juz dopniesz wszystko całkowicie na tip top, choć czy mozna mocniej dopiąć :D?

Nie mam pojęcia :D pewnie jeszcze coś bym mógł podkręcić :D Fizjo, bardziej przykładać się do rozciągania, jakieś aktywacje przed treningiem :D
Fizjo bym chciał tylko że teraz mnie nie stac na to za bardzo :) mam trochę innych inwestycji w domu i no niestety ;/ Pewnie prozdrowotną suplementacje mozna bardziej rozbudować, No i badania xD więc idzie bardziej D:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
rutkow
Debiut juz byl w Sopocie

Dokładnie :D ale dawno i nieprawda xD haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
MARIAN 17
ale żeście sie tych warzyw uczepili :D ha

ja znowu warzywa mogł jesc w dużej ilosci bo lubie, ale ze względu na błonnik musze ograniczac a najbardziej brakuje mi kiszonek;/ gdzie teraz swieże kiszone ogory stoja w kuchni i czekaja a ja mam tylko tyle ze sie popatrze;/ :D


Temat tabu :D nie no bo tak jak u Wojtka opisywałem a dzisiaj specjalnie testuje. Bo od jakiegos czasu gazy i czuję taką pełność na flakach ale za to głód i apetyt siedzi. no i wczoraj cały dzien leciały też warzywa 6x 100-150g no i to samo, gazy pierdy itp. dzisiaj za to z rana 150g jabłka, do drugiego zero warzyw, i póki co ani jednego pierdka, brzuch jakby płaski, apetyt git, cukier po 2h po posiłku w granicach 70-80. Wiem jeszcze że to może wina doboru warzywa :P bo wczoraj leciala cukinia i ogórki kiszone :P i po obu taki sam efekt. Jeszcze jeden dzien chce sprawdzić szpinak i pomidory :) może po nich będzie gites :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
truska45
ja za kiszonkami niezbyt , ale pełno w lodówce ze względu na zonę :D

Bo pierdki :D hahaha :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
arturl1986
dobre swojskie kiszonki i nawet sosu ani nic nie trzeba

Wiadomka, swojskie najlepsze :D to nie ma co mowic :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium