SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3161076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Różnica też gdy masz 20min czy 50,takze gdy po tym cardio jedziesz na 8h do pracy gdzie raczej siedzisz czy chodzisz jak np. Tobiasz. Wtedy finalnie coś tam s trening nóg może być mniej wydajny, zwyczajnie nogi zmęczone. A następny dzień po treningu to ciężko ale pierwsze kilka minut, potem nawet jakby mniejsze te bóle jak się to np. "Rozjezdzi" Na rowerku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Ja tam nawet na prepie gdzie już mało żarcia było 1h Cardio na czczo posiłek i trening nóg i nie czułem żeby jakiś mega spadek mocy był ;p kwestia raczej nwstawinia bani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21411 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25067
Kiedyś tak miałem Przemo jak mówisz taka pompa jak bym z 100 powtórzeń prostowan zrobił ale to były początki teraz zero pompy :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Ja tak mam dlatego chodzę. Bo nie umiem udupic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469232
MARIAN 17
Ja tam nawet na prepie gdzie już mało żarcia było 1h Cardio na czczo posiłek i trening nóg i nie czułem żeby jakiś mega spadek mocy był ;p kwestia raczej nwstawinia bani


ja tak samo, nawet jak robię te nogi po 10h stania/chodzenia w pracy to nie odczuwam jakiejś mniejszej siły na treningu
nogi co prawda są bardziej zmęczone, ze najchętniej bym usiadł i nic nie robił ale jak już zacznę trening to idzie praktycznie tak samo jakbym robił je w dzien wolny od pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21411 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869165
dmq92
Ja tak mam dlatego chodzę. Bo nie umiem udupic

Wlasnie dlatego muszę na bieżnie się przerzucić. Mam wrażenie, że może przez to właśnie mi tyle leci z nóg na redu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25067
prz1993
dmq92
Ja tak mam dlatego chodzę. Bo nie umiem udupic

Wlasnie dlatego muszę na bieżnie się przerzucić. Mam wrażenie, że może przez to właśnie mi tyle leci z nóg na redu.
Może być, zagor też mówił że na kolejnym prepie zmieni na coś roweryk bo widzi jak mu z nóg ucieka a jak wy macie takie kopyta to już trzeba zwracać na to uwagę mi nie ma co uciec chyba że włosy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
To mocno zależy Ja jak jeździłem na rowerze dużo to miałem obwód ud podobny jak teraz ale dwójek zero, sama potężna czwórka. Obecnie chodząc właśnie czuje jakby mi nogi uciekały wiec trudno powiedzieć ale ja jak jeździłem to był bardzoej interwał niż cardio i to tez może mieć znaczenie. No ale warto spróbować, może pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25067
dmq92
To mocno zależy Ja jak jeździłem na rowerze dużo to miałem obwód ud podobny jak teraz ale dwójek zero, sama potężna czwórka. Obecnie chodząc właśnie czuje jakby mi nogi uciekały wiec trudno powiedzieć ale ja jak jeździłem to był bardzoej interwał niż cardio i to tez może mieć znaczenie. No ale warto spróbować, może pomoc.
haha bez kitu ja to na rowerze jak na wyścigu kolarskim jeździłem tak z 2 lata dopiero od niedawna zwolonilem o połowę bo jakoś tak nie potrafiłem wolno pedałować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Wiecej